Golf 7 için port bagaj

insect

Üye
İsim
halil
merhaba,

golf 7 aracım için port bagaj almayı planlıyorum.

yılda 3-4 sefer kullanacağım. bu seyahatlerin her birinde1500-2000 km yol yaparım büyük ihtimalle.

Thule gibi markalar gayet iyi ama fiyatı da 5000 civarına çıkıyor.

yerli markalardan alıp kullanmayı planlıyorum. 

bu konuda tecrübesi olan var mı? önerileriniz benim için faydalı olur.

ankarada bildiğiniz port bagajcı var mı?

Ben kur bu kadar patlamamışken komple Thule set almıştım, yerli markalara pek güvenmiyorum açıkçası sonuçta arabanın tavanına bağlıyoruz.

En azından ayakları ve barları 0 veya 2.el olacak şekilde kaliteli bir marka alın. Portbagajda yerli malı kullanmakta herhangi bir sorun yok bence.

Ankara'yı bilmiyorum ama İstanbul'da Kadıköy Sinerji Grup çok ilgili, zaten resmk distribütörlerden biri. Kargo da yapıyorlardır diye düşünüyorum arayıp sorabilirsiniz.

Sarı sitede , geçtiğimiz yıllarda,  izmir de bi imalatçı bulmuştum. İsterseniz bi araştırın. Ben almadım,  sadece araştırmıştım.

@frknyldrm 

evet onu izledim. onun anlattığına göre çok hız yapılmazsa güvenlik yönünde yerli markaların sıkıntısı yok.

Trophy marka ara atkı inceledim. henüz almadım ama sağlam olduğunu düşünüyorum. önümüzdeki hafta alacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
5K TL çok fazla bir fiyat değil mi?

bildiğin toros bagajının plastik aerodinamiği işte..

maliyeti ne kadar ki?  :O

@isok 

yoğunluktan gidip alamadım ama hala interneten araştırıyorum, daha iyi bir çözüm bulamadım. trophy marka şimdilik en iyisi F/P olarak.

@doganersin o boyutta bir ürünün yurtdışından gelmesi bile büyük bir kargo maliyeti yaratıyor. 

thule gibi markaların euro ile girmesi fiyatları uçuruyor. aynı ürünün yurtdışı sitelerindeki fiyatı da euro bazında hemen hemen aynı. yani fiyatı o.

Geri
Üst Alt