Golf 7.5 Mib 2

Etzel34

Üye
İsim
Okan
Arkadaşlar 2017 model golf aracım var ve mib 2 yükseltmesi yapmak istiyorum ve mağlum sitlerin 2. ellerine bakarken bir arkadaşlar mib 2 yükseltmesi yapılırken ünite değişime gerek olmadığını comfort araçtaki hali hazırda ünite ile gerçekleştirilebileceğini söyledi varmı böyle bişey ? bilgilendirirseniz sevinirim.
image.png

Benim anladığım karşı taraf sizin sadece ekran buyuteceginizi sanmış.

Benim anladığım karşı taraf sizin sadece ekran buyuteceginizi sanmış.
mib 2 ekranları 1k civarı satılıyor 2. el sadece görünüş için taksam ünitemi değişmeden eski ekrandaki işlevlerin hepsini kullanabilir miyim yinede? 

Benim bildiğim kadarıyla kullanabilirsiniz sadece ekranınız büyümüş olur. Torpidoda üniteniz olduğu için kullanabilirsiniz. Ekran o bilgileri zaten torpidodaki üniteden alıyor. Torpidoda üniteniz olmasaydı kullanamazdınız.

@Etzel34 Kullanamazsınız, Cd çalar o torpidodaki ünite ekranın arkasında 7.5 comfortlarda 6.5 ekranları.

Mib 2 multimedya için 8 ekran için, ünite kablo tesisatı ekran gerekiyor ayrıca usb soketinin de değişmesi gerekiyor carplay desteği için (apple telefonlar için gerekiyor) android auto değişmeden de açılıyor.

@Ofarukko teşekkür ederim peki sadece görünüş için ekranı büyütmek adına mib 1 üniteye mib 2 ekran taksam klasik işlevleri aynen devam eder değil mi

@Ofarukko teşekkür ederim peki sadece görünüş için ekranı büyütmek adına mib 1 üniteye mib 2 ekran taksam klasik işlevleri aynen devam eder değil mi
Hocam burda ekranı monitor gibi düşünün, asıl işi ünite yapıyor ekran yanısıtıyor sadece. Burdaki ekran kartı ünite, monitor ise araçtaki multimedya ekranı. 7.5 comfortlarda gelen 6.5 luk multimedyanın direk arkasında ünite var çinli cihazlar gibi, 8 ekranın arkasında ünite yok üniteye ihtiyaç duyuyor. Bluetooth destekli bir ünite alsanız bile kablo tesisatında ufak tefek değişiklik olması gerekiyor diye biliyorum. Daha iyi bilen üstadlar bu konuda daha çok bilgi sahibi ve yardımcı olurlar size

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt