Seramik kaplama veya şeffaf boya koruma filmi

@tiesay sağolun çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim gyeon syncro seramik kaplama 9h kendini yenileme özelliği varmış 3 yılda garantiliymiş 2500 TL fiyat verdi fiyatlar hakkında bilgim yok kalitelimi onuda bilmiyorum ilk kez yaptırcam çünkü 

Poleüretan pff a kalite ön kaput için 1500 TL demişti 7 yıl garantili 

Bir sorum daha var amerikan cam filmi bütün camlara mi yaptırmak gerekiyor yoksa sadece ön cama mı yaptırmalıyım @Terms @AhmetCakmak@ogzogz

Moderatör tarafında düzenlendi:

@tiesay sağolun çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim gyeon syncro seramik kaplama 9h kendini yenileme özelliği varmış 3 yılda garantiliymiş 2500 TL fiyat verdi fiyatlar hakkında bilgim yok kalitelimi onuda bilmiyorum ilk kez yaptırcam çünkü 

Bir sorum daha var amerikan cam filmi bütün camlara mi yaptırmak gerekiyor yoksa sadece ön cama mı yaptırmalıyım @Terms @AhmetCakmak@ogzogz
PPF ön kaput ve far yaklaşık 1500-2000 TL arası tutuyor, doğru. Seramik de dediğiniz fiyatlarda ancak 3 yıl garanti iddialı bir rakam. Ayda 1 defa yıkasanız 3 yılda 36 yıkama yapar. Bu denli yıkamaya dayanır mı seramik, sanmıyorum. 

@tiesay öyle dediler bana bana fazla gibime geldi ama ön kaput folyo için fiyatı öğrenmiş oldum seramik için karar veremedim teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz eyvallah 😊 amerikan cam filmi için ne dersiniz

amerikan cam filmi için ne dersiniz
Onun için birşey diyemiyorum, ben llumar at20 yaptırdım.

@Terms teşekkür ederim bu konularda çok bilgim yok çok soru sordum kusuruma bakmayın lütfen 😊

@xjudAS Ben şahsen kurşun geçirmez film olmayacaksa sadece görüntü amaçlı ön cama film çektirmeye şiddetle karşıyım.

Ön cama film çekilmiş bir aracı İstanbuldan Adanaya getirdim. Gündüz iyiydi anacak hava kararmaya başlayınca çok kötü oluyor görüş..

@Terms dediğinizde haklı olabilirsiniz ama amerikan cam filmi için taş gelirse ön cama çatlamayı önlüyor diye birşey duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum 

Hocam merhaba

bende izmitte oturuyorum. Megiuars a kesinlikle gitme çok pişmanım çok kötü bir ustaları var işi bilmiyor..

detealing dükkanı 216 istanbulu tavsiye ederim iki gün önce aracıma fiyat adım zamanında gidip görmüş tanışmıştım ilgileri çok iyi işçiliklerifr öyle

aldığım fiyatlar şöyle

stek dynoshild: kaput farlar 2700 tl 10 yıl garantili.... ön tampon 2700 tl

ön iki çamurluk 2500 tl

stek dynolite : kaput farlar 2100 tl 5 yıl garantili.... ön tampon 2100 tl 

Ön iki çamurluk 1900 tl

karma bir paketleri var ;

stek dynoshild: kaput farlar ve 3 yıl garantili geri kalan araca seramik kaplama 5900 tl dediler...bunu daha çok önerdiler 

bana seramik saçma geliyor önceki kırmızı aracımda vardı 

bu arada komple stek dynolite 17.500 tl

Stek dynoshild 22500 tl

çok yüksek komple kaplama fiyatı

@burakplt bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim meguiars eledim kafamdan o, zaman İstanbula gidicem gibi gözüküyor sonuçta Bir kere yaptırıyoruz iyisi olsun sonra pişman olmakta var bu işte fiyat bilgisi için teşekkür ederim bu arada 😊 ben sadece kaput ve ön farlar kalanını seramik olarak düşünüyorum 

Merhaba,arkadaşlar Adana da seffaf kaplama yaptırabileceğimiz güvenilir bi yer var mıdır acaba

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt