A101 3 Haziran "Michelin dijital basınç ölçer"

ogzogz

Paylaşımcı Üye

İsim
Ogz
Herkese selam. 

Geçtiğimiz 1 Nisan'da aşağıdaki konuda "Michelin hava pompası" indirime girmişti.  Fiyat olarak şuan  online alışveriş sitelerinde yaklaşık 300 lira civarında (ve yukarı yönlü fiyatlandırılmış) satılıyor. indirimli fiyatı 180 liraydı ve oldukça uygundu. Denedim ve sorunsuzdu.

Şimdi ise elinde pompası olup, ya da yakınında akaryakıt istasyonu olan ve sayaçlarına güvenemeyenler için  Michelin'in dijital basınç ölçeri indirimli olarak satılacak olarak görünüyor.

5cefed59-6de5-4789-8d8b-030ad602c070-1.jpg

Mutlaka kullananlar vardır. Olumlu olumsuz bilgilendirirseniz memnun olurum.

Ucuz değil elbet ancak online alışveriş sitelerinde yaklaşık 140 lira ve yukarı yönlü olarak satılıyor. Bu sebeple ihtiyacı olanlar ya da daha önce bu ürünü araştırmış, almayı düşünenler için gayet uygun.

Bunun yanında birçok araç ile alakalı ürünler de var. Bunlar arasında lastik tamir kitini denemiş kullanmış ve olumlu sonuç aldığımı belirtmek isterim.

Aşağıya ürünlerin görsellerini de ekliyorum. Belki başka göze çarpan ürünler ve tavsiyeler olabilir.

5cefed59-6de5-4789-8d8b-030ad602c070.jpgbf17bb10-637b-40fb-b9ce-92d23c975b6c.jpg

Saygılar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Michelin 12293 99PSI Dijital Lastik Basınç ve Derinlik Ölçer

image.png

Kullanıyorum ve çok memnunum.
Satıştakinden farkı; Anahtarlık olarak taşınmaz, lastik diş derinliği de ölçer.

5 Yıldan fazla oldu henüz pili de bitmedi.

20tl daha verip yanındakini alıp hem basıncı ölçüp hem pompa olarak kullansak daha mantıklı degil mi?
Michelin lastikçi sonuçta bu ürünü fason bir yere ürettiriyordur üst düzey bir kalite beklememek lazım. 

Michelin 12293 99PSI Dijital Lastik Basınç ve Derinlik Ölçer

Ekli dosyayı görüntüle 47662

Kullanıyorum ve çok memnunum.
Satıştakinden farkı; Anahtarlık olarak taşınmaz, lastik diş derinliği de ölçer.

5 Yıldan fazla oldu henüz pili de bitmedi.

Bozuldu galiba.

Samsunda iken Adanaya dönmeden birgün önce soğuk lastik basınçlarını ayarlıyayım dedim ama nafile hep 2psi gösterdi. Mecburen petrole güvenerek 35psi yaptım.
Dün Adanada ayarlıyayım dedim yine 2psi gösteriyor.

2 adet CR2032 pili var yeniledim yine aynı.

Çöp oldu galiba 6 yılda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt