Golf 8 halı paspas ve diğer ürünler

Mot45

Yeni Üye
İsim
Okan
Arkadaşlar merhaba.

Golf 8 için havuzlu paspas vb. Ürünleri İzmir'den alacağımız bir mağaza biliyor musunuz?

Orjinali bir kenara bırakırsak bence SAHLER piyasadaki en iyi ürün , kendi internet sitesi ve diğer platformlarda da mevcut, bir bakın derim

Arkadaşlar merhaba.

Golf 8 için havuzlu paspas vb. Ürünleri İzmir'den alacağımız bir mağaza biliyor musunuz?
Geçen gün Çakra önünde gri bir Golf8 gördüm sizinki miydi hocam ? Manisa yazınca bir sorayım dedim :)

@Mot45 Sahler firmasıyla bir görüşün hocam. Paspasını hiç üretmedikleri bir araç modeline sahipseniz ücretsiz olarak size paspas üretiyorlardı. Bu uygulamaları devam ediyor mu bilmiyorum. Piyasadaki en iyi bir iki markadan biridir ayrıca. 

@Mot45 Sahler firmasıyla bir görüşün hocam. Paspasını hiç üretmedikleri bir araç modeline sahipseniz ücretsiz olarak size paspas üretiyorlardı. Bu uygulamaları devam ediyor mu bilmiyorum. Piyasadaki en iyi bir iki markadan biridir ayrıca. 
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim 😊

@Mehmeteren0606  Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Dediğiniz ürünü inceledim. Sipariş vermeye karar verdim. Kullanımdan sonra bu başlık altında düşüncelerimi paylaşacağım.

Geri
Üst Alt