Arıcıoğlu Jant Hakkında

Koraycam

Üye
İsim
Çağrı Koray
 Merhaba arkadaşlar aracıma Arıcığolu jant almayı düşünüyorum ama hâla kararsızım, kullananlar varsa jant hakkında yorumlarını alabilir miyim?

@Koraycam arıcıoğlunda çok jant var hangisini bahsettin bilmiyorum ama firmada ürünleride kaliteli…

Merhaba arkadaşlar aracıma Arıcığolu jant almayı düşünüyorum ama hâla kararsızım, kullananlar varsa jant hakkında yorumlarını alabilir miyim?

@metinkar  Bu janta karar kıldım 18 alacağım.. Önerdiğiniz bir model varsa atarsanız sevinirim.

Screenshot_2021-05-10-11-44-49-055_com.sahibinden~2.jpg

@metinkar Aracım mk7 Highline, bende hoş duracağını düşünüyorum fakat internette hiç mk7 ye uygulanmış halini görmedim.

@Koraycam  şimdi senin aracında orjinal jant var değilmi aynı şekilde Mk7 18” için bana göre en güzel jant orjinal durbandır ben o şekilde  sipariş edip kullanmıştım jant lastik rakamlar bence normal bir incele istersen mk7 için tercihim bu olurdu…

@metinkar Aracım mk7 Highline, bende hoş duracağını düşünüyorum fakat internette hiç mk7 ye uygulanmış halini görmedim.

F8C690AA-F5BE-4784-A308-719D8B82EA6D.jpeg

88903AB8-CCA5-40C8-B225-3DBDDBD5D514.jpeg

arıcıoğlundan alınma 2016 dan beri sorunsuz kullanmaktayım

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Koraycam aracınız mk7 bence orjinal durban çok yakışır. Benim tercihim çift renk Jant olmazdı. Tavsiyem tek renk Jant almanız birde piyano blackten uzak durmanız. 

@agacmalzeme @agacmalzeme @metinkar 

Haklısınız ama bende de Piano black hastalığı var gördüğüm zaman çok hoşuma gidiyor satın aldım gelsin takalım bakalım nasıl duracak. Fotoğrafları buraya yüklerim. Teşekkürler herkese...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Koraycam  şık durmuş güle güle kullanın fakat biraz alçaltmak gerekli sanki aracı :)

Geri
Üst Alt