Yetkili Servis Periyodik Bakım Teklifi

İsim
Kutlu
Arkadaşlar merhaba ;

2017 1.6 TDI DSG BTM aracım için (76xxxkm) bakım teklifi aldım.

Bu zamana kadar bütün bakımları serviste yapıldığı için böyle bir teklif alma ihtiyacı duydum.(İyi niyet garantisi hatırına)

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğuş Oto Teklif.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
epey bir maliyet çıkartmışlar bana pahalı geldi nedense. Tabi aracınız DSG ve önceki bakımları da serviste yapılmış olmasıyla tercih edilebilir.

@kutlukupeli DSG olması sebebiyle serviste devam etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca çakmaklık kontrolü de yaptırmış olursunuz. 

Forum içinde yapılmış olan bakim ya da alınmış teklifler güncel olarak paylaşılıyor. Kıyaslama ve öngörü açısından aşağıdaki konudan geriye dönük paylaşılmış bilgiler fikir verebilir.

Hocam Selamlar,

Öncelikle şunu belirtmek isterim. Yetkili serviste cam suyu olayına acayip ayarım. :)  

Diğer konuya gelecek olursa hizmet kalitesi ve garanti göz önünde bulundurun bir insan olduğum için her zaman yetkili. 200k - 250k araba için 1k-2k bende hiç bişey.

Kendi A3 aracım için bende teklif aldım. Benim 4 yaştan dolayı %25 indirimim varmış. 90k bakım için 2.3k teklif aldım. Her türlü yaptırıcam.

@ycetin hocam cahilliğimi mazur görün 250kdaki k nın anlamı nedir :)

Benim gözler mi bozuldu yoksa 4.7 lt yağ gerçekten 900₺ mi

@KaanU doğrudur hocam siz de benim yaptığım gibi yağı dışardan alın kear edin.:) 2 yıldır liq.molly kullanıyorum üstelik wv onaylıdır..

@cengiz74 benim araç zaten manuel hocam 4 yaşında garanti bittiği gibi servise elveda dedim 

@cengiz74 yok hocam estagfurallah. o k binin k'sı 250k = 250.000

@OKAN7716 Açıkcası benim için de serviste bakım yaptırmamda ki en büyük faktör DSG.

@ycetin enterasan  250 tl ,250 bin yazmak varken, k yazmak türkçemiz nereye gidiyor dostlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt