Yilda Bir Kez Denk Geliyor :)

Dediğin gibi üstad! Sanki günün talihlisi gibi havaya giriyor insan.Fakat  çizik sıyrık gibi zararlarla karşılaşınca da nereye park edildiğinin kıymeti kalmıyor.
Kesinlikle doğru hocam

Valla böyle yakalayinca evin önünde gunun talihlisi gibi hissettim

Bizim buralarda zaten tamponlar hep cizik siyrik

Çok iyi anlıyorum abi 
İyi bir yer bulunca çoğu zaman arabayı çıkartmak istemiyordum, yatıyordu öyle. [emoji4]
Bazen dönüşte park yeri aramak için yaptığım yol ve geçirdiğim zaman ana yolculuktan uzun sürüyordu. Şimdi otoparktan eve 10dk yürüyorum ama en azından park yeri aramıyorum, otoparka girip en kuytu köşe sakin yeri aramamı saymazsak. [emoji3]

Her gun ciksam gec gelsem belki bende otoparka abone olur koyardim yer bulmak dert oldugu icin

Cok aktif kullanmiyorum araci burada abonelikler 350 tl civari

Kaskosu iviri ziviri yillik maaliyeti cok sisiriyor

Aynen Anadolu yakasında Avrupa yakasına 20 dakika da geçiyorum 20 dakika otopark icin yer arıyorum cogu zaman

Her gun ciksam gec gelsem belki bende otoparka abone olur koyardim yer bulmak dert oldugu icin

Cok aktif kullanmiyorum araci burada abonelikler 350 tl civari

Kaskosu iviri ziviri yillik maaliyeti cok sisiriyor

Aynen Anadolu yakasında Avrupa yakasına 20 dakika da geçiyorum 20 dakika otopark icin yer arıyorum cogu zaman
350 çokmuş abi gerçekten

Ben bekarım ama çocuğum var gibi düşünüyorum, yattığı yerde ciddi masrafı var gerçekten arabanın. 

Bu aracın sahibi de kırk yılda bir denk gelir demiş bir daha park yeri bulamam diye çıkartmıyormuş [emoji848]
/monthly_2021_05/212C99C4-145F-471D-859F-6586A39F5120.thumb.jpeg.49176566d8b869389dcef3a5b0180034.jpeg
Bende cikartmicam 6 ay

Taksiye binerim daha iyi ustad

@HONEY 6 Ayda kapalı parkta bu hale gelmez araç.

O aracın nerden baksan 2 yıldan fazla yatarı var gibi Bülent hocam.

iki yıl taksi ilede geçmez ki.

@HONEY benim de oturduğum ev bahçe dubleksi. benim dairenin önü boş olunca hemen çekiyorum arabayı. maalesef üst katlardan birşeyler düşme atma ihtimali var. ama tam yatak odasından arada perdeyi açıp golfe bir bakmak hoş oluyor.  :) @frknyldrm Furkan hocanın dediği gibi çocuk kadar masrafı. yatmadan önce önce oğluma bir bakıyorum sonra golfe(ikinci oğlum mu desem) bakıyorum  :lol:

@HONEY  

Abi bence bırakma orda arabayı fazla :D

kim bilir kaç tane kamyon yanaşıyor oraya günde. Freni mreni patlar aman diyimmmmm

[mention=11839]HONEY[/mention] benim de oturduğum ev bahçe dubleksi. benim dairenin önü boş olunca hemen çekiyorum arabayı. maalesef üst katlardan birşeyler düşme atma ihtimali var. ama tam yatak odasından arada perdeyi açıp golfe bir bakmak hoş oluyor. [emoji4][mention=16324]frknyldrm[/mention] Furkan hocanın dediği gibi çocuk kadar masrafı. yatmadan önce önce oğluma bir bakıyorum sonra golfe(ikinci oğlum mu desem) bakıyorum 
Off cok guzel yaaaa masallah

Bahçene arabayi park etmek yazarken bile mutlu oldum

[mention=11839]HONEY[/mention]  
Abi bence bırakma orda arabayı fazla [emoji3]
kim bilir kaç tane kamyon yanaşıyor oraya günde. Freni mreni patlar aman diyimmmmm
Yarin sok market arar mal gelecek alir misiniz diye cok kalmaz

@HONEY 

Aramazlar bence abi dükkanın klasmanı nı yükseltiyor araba :D :D :D

Geri
Üst Alt