Golf 8 jant değişikliği

İsim
Mehmet
Merhaba arkadaşlar golf8 impression aracım var üstündeki 16 inc norfolk Jantlarimi yerine 17 inc belmont style pakette gelen orjinal janta gecmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mıdır yakışıyor mu, replika yerine bunu takmak daha mantıklı geldi, fikirlerinize açığım. 

IMG_20210519_150437.jpg

IMG_20210519_150416.jpg

IMG_20210518_161504.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beyaz ve Reflex Gümüş Golf 8'lere yakıştıyorum.IMG_20210519_152731.jpg

17 inç janta geçmek güzel olur tabiki ama style pakette bulunan janttan aracınızın jantları daha şık ve güzel bence. Bu durum tamamen kişisel bir görüş elbette karar sizin. 

hocam bence al birini vur otekine araci kapatan bir modeli var ikisininde baska bir model daha guzel durabilir diye dusunuyorum

Hocam 18'' Sebring yada durban  anca kurtarır. Golf 8 in hiç bir jantını beğenemedim ben.

Yorumlar icin tsskler arkadaşlar, evet biraz kapak gibi görüntüsü var o yönden begenmedim tek yönü orjinal olmasi mantıklı gelmişti ama tasarimdan dolayı vs vazgeçtim yorumlardan sonra belki 17 inc dallas a gecebilirim onunda zaten orjinalini bulmak cok zor belki replika deneriz. Ayrica 18 düşünmüyorum yay vs maliyet ve yollarda cok bozuk ondan 17 takarım. 

@Mehmeteren0606 sizin araçtaki 16" Norforlk bilee style paketin jantından daha güzel., o jant kapaklı jant gibi duruyor.,

R-Line pakette gelen 17" Valencia güzel durur., veya bulabilirseniz 17" Sebring 'te güzel duracaktır. Mk8 R-Line paketin 17" Valencia jantları bir göz atın beğeneceğinize eminim..

Geri
Üst Alt