Golf 8 jant değişikliği

@ogzogz teşekkürlerhocam, tesadüf ben bile fark etmedim  :D
Muhtemelen jantlara odaklanmaktan fatketmemişsinizdir☺

Golf 8 jantları kendi halinde iddialı jantlar aslında. 

Golf 8  üzerinde görünce sanki arabanın bir parçasıymış gibi,

ne iyi ne kötü,

ne arabanın önüne geçiyor ne de geri kalıyor.. 

Tam uyum sağlıyorlar.

İyi tasarlamışlar gerçekten.

Güle güle kullanın..

@ogzogz teşekkürler hocam, aslinda orjinal jant düşünüyordum ama pek güzel bi jant yoktu, style golf8 janti buldum onu da satmaktan vazgeçti, r line valencia vardi oda lastik takım ile 8 bucuk lira civari butcemi asıyordu açıkçası, dijon takmayi düşündüm ama golf8 e gidermi bilemedim, birde dijon siradan oldu eskidi yüzü diye düşündüm. Yabanci sitede bi kaç bu dallas in goruntuleri gördüm hosuma gitti orjinali servisten getirmek lastikle birlikte su kurlar ile aşırı pahali olcagi için mantıksızdı birde ayrıyeten bu dallas jantin orjinalde 17 inc yok sadece 18 var oda bana büyük ondan replika taktirdim kafam da cok soru isareti olmasina ragmen, suanlik memnunum forumda replika konusu cok geçiyor ama sanayideki jantcilar da baya cok taktiran var kalabalıktı ivedi osb yani tamam replika kötü ama bi dünya da taktiran var biraz dikkat edecez artik,, 

Ayrıca lastik olarak da nokian ın yeni serisi powerproof aldım netden, hem sportif sürüş hemde konforlu deniyor biraz araştırdıgim kadari ile takan lastikci de yumuşak lastikmiş dedi

IMG_20210528_123845.jpg

Geri
Üst Alt