Golf 7.5 kaza servis önerisi

Tabteosk

Yeni Üye
İsim
Hüseyin
Bayram öncesi bir kaza geçirdim çok şükür sağlıkla ilgili bir durum yok arkadan çarptı dikkatsiz bir arkadaş ben bu aracı 2 yıl daha kullanacağım  boyasız göçük düzeltme yaptırmak istemiyorum titiz biriyim herhangi bir eksiklikte kafamda takilir kalır bana bu konuda yönlendirme ve fikir alışverişinde bulunmak isteyen arkadaşlardan servis önerisi ve bu durumda yapmam gerekenleri yazmalarını rica ederim hayırlı akşamlar 

B612_20210516_220311_104.jpg

B612_20210516_220206_650.jpg

B612_20210516_220111_931.jpg

@Tabteosk 

geçmiş olsum cana geliceğine mala gelsin...

Bagaj kapağında ve tamponda yırtılmalar görüyorum bu yırtıkları boyasız kurtarmanız zor gibi görünüyor. Forumdaki daha tecrübeli arkadaşlar gereken yorumları yapacaktırlar. Tekrar geçmiş olsun.

Teşekkür ederim cevabınız için tamir mi der değişim der orda kararsız kaldim bakalım yarın tek tek dolascam 

@Tabteosk 

Değişim olucağını düşünmüyorum aracınız beyaz renkli sonuçta iyi bir usta bu işi çözebilir bence. Geçmiş olsun tekrar.

Geçmiş olsun hocam. Servise giderseniz iki parça da değişir. Bence tahminen 20k hasar çıkar. Serviste sökülen hiç bir parça tekrar takılmaz. Bir klipse 3 tl yazarlar. Ama işin ehli kaporta ustası çiçek gibi yapar bir boyalı parça ile tamamlarsınız süreci. Tercih sizin. Tekrar geçmiş olsun. 

Öncelikle Geçmiş Olsun
Tampon komple fırın boya 500 TL
Boyasız göçük düzeltme mikron boya bagaj 1150 TL.

Fazlasını isteyen ustadan kaçın.
Fiyatları piyasanın kurdu olarak söylüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@MertHaktan hocam tamponda kırık yerler var plakalik kısmında birde bagaj kapağı göçük düzeltme de sorunsuz rahatsız etmeyecek bir sonuç çıkarmı 

Geri
Üst Alt