Su İçsem Yariyor Spor Yapsam Yoruyor :)

[mention=11839]HONEY[/mention] 
ağırlık çalışmaya başlayın hocam vücuttaki kas kütlesi 1 numaralı yağ yakıcıdır.
Karbonhidratı azaltın. Kaliteli karbon hidrat dışında karbonhidrat tüketmeyin. (Yulaf pirinç vs)
Protein ağırlıklı beslenin yağ olarak zeytin yağı dışında yağ kullanmayın.( vücut o proteini sindirmek için de ekstra enerji harcıyor)
Kendinizi çok aç bırakmak için uğraşmayın vücut survival moda girer yağ depolar. Temiz beslenin protein ağırlıklı. Yürüyüş yapın en az 5 km. 
Farkı hissedersiniz hocam saygılar
Guzel olan hersey zararli benim işim zorrr sagolasin hocam

/monthly_2021_05/b299e3ce833SA.jpg.9140f3dde8983454391c48a08ccf444a.jpg
Baklava kirmizi cizgimiz ustad

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent abi aynı dert bende de var nasıl çözeceğiz bunu [emoji23] evde koşu bandı mekik aleti var başlıyorum sonra sıkılıp bırakıyorum[emoji23][emoji23]
Sen gencsin kurtar kendini verirsin kilolari

Bende sikilacagim icin hic başlamıyorum

Abi 4-5 yıldır günde ortalama 3000 civarı kalori yakıyorum. 

/monthly_2021_05/4CF4786B-DD9F-4D9C-A4C7-8EEEEAABFAFD.thumb.jpeg.27e3ad291b58461281aed6238f7a32e0.jpeg
Fakat son zamanlarda bu yaktığımdan daha çok yiyip içiyorum [emoji20] 70 kilodan 81 kiloya çıktım. Aldığım besine dikkat etmediğim an kilo olarak dönüyor. 

Yukarıda yürüyüş gibi çok güzel bir tavsiye var. Yağ yakımı özellikle yürüyüş veya hafif tempo bisiklet gibi yaklaşık 1 saat aç karnına yapılan düşük nabızlı aktivitelerde gerçekleşir. 
Fakat önemli olan bunu düzenli yapmaktır. 

Daha da önemli olan ise yeme içme alışkanlığına dikkat etmektir. Yaktığın kaloriden fazla kalori almamak, akşam 18:00’dan sonra bir şey yememek/içmemek ve yukarıdaki gibi düşük nabız düzenli egzersizle kilo verebilirsin. Tabii istersen [emoji4] 
(Aldığım kilo hep tatlı/şekerli şeyler, hazır gıda, ıvır zıvırdan dolayı): 
İsin puf noktasi işte cok istemiyorum sanirim

Hem yiyeyim hem kilo almiyayim yok böyle bir dünya

İdeolumsun ustad ama icraatta sifirim senin gibi yasam tarzim olsa manken gibi olurdum

• Beğen
Tepkiler: SCC
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Abicim kilo vermeye odaklanmak yanlis, hayat tarzini yani hayatini komple degistirmen lazim yoksa verdigin kilolari zaten geri alirsin, zayifladiktan sonra kilo almamak icin ugrasirsin, bu seferde hayatin zehir olur.
Sigaradan alkolden güzel yemeklerden aldigin zevklerin yerini saglikli alternatifleriyle doldurman lazim, ve en önemlisi bundan zevk almalisin.

Aynen ustad olay burda bitiyor yasam tarzi

O kafaya ne zaman nasil gelirim bilmiyorum

@HONEY 

al dene abi en kötü 200 lira kaybedersin kazanım büyük olur ama :D her yaptığın 1 km de bileklik titriyo falan gaza geliyosun :D

al dene abi en kötü 200 lira kaybedersin kazanım büyük olur ama [emoji3] her yaptığın 1 km de bileklik titriyo falan gaza geliyosun [emoji3]

Direk 200 tl lik baklava alip hic kaybetmesem daha iyi

Titreşim deme bana yaaa zamaninda gaza gelip bundan almistim

Titresimli bel kemeri
IMG_6742.jpg

[mention=11839]HONEY[/mention] Acilen baklavayı bırakmalısınız [emoji4] baklava hiçte masum bir tatlı değil.
/monthly_2021_05/baklava-439x544.jpg.9cff995c27ef600be8f53596dd7f7567.jpg
Ustadim

Keske baklava fotosunu mozaikleseydin

Geri
Üst Alt