Leaving Home Özelliğini Otomatik Devreye Sokmak (Far Sensörü Olmayan Araçlarda)

@fcsrnsürüs profili olan araçlarda spor moda alınca amerikan parkların yanması eco veya  normal modlarda kapalı kalabilecektı ama sporda araç kızmış gibi olucaktı bakalım kısmet:D

@fcsrnya hocam banada bir çok özelliği söylemediler ki bilsem bambaşka birşey olucaktı :(

@EMRAH ATTS Siz yine şanslısınız Hocam, en azından birkaç opsiyon var :)  

Ben aracı aldıktan 1 hafta sonra keşfetmiştim Murat Abileri, arka park sensörünü bile araç gelir gelmez bayi de taktırmıştık, tek opsiyon o şuanda :D  

@fcsrnolsun hocam hiç takmayın ileride daha iyisi olur ilk golfüm yine highlıne 2013 tü mavi u led ve tavan vardı çok sorun yasadım

satıp yenisini kendim bizzat spariş ettim yakalayabildiğim ozellıkleri yakaladım aldıktan sonra dcc alırsam sürüş profili secme modu içinde oluyormuş ben ne yapmışım kuru bir mod almısım

vitesi s konumla ekrandaki spor mod arasında bir fark yok ki :D  

@fcsrnçok güzel bir çalışma olmuş hocam ellerinize sağlık
Sağolun Hocam, aslında gündüz yanmasını engelleyebilsek kendi aracıma da yapacağım da, bizim araç pek hareket etmiyor, aküden çekiniyorum :)

Geçen çakmaklığa süpürge taktım içini süpürdüm, sonlara doğru akü seviyesi az diye uyarı verdi :)

Sağolun Hocam, aslında gündüz yanmasını engelleyebilsek kendi aracıma da yapacağım da, bizim araç pek hareket etmiyor, aküden çekiniyorum :)

Geçen çakmaklığa süpürge taktım içini süpürdüm, sonlara doğru akü seviyesi az diye uyarı verdi :)
Böyle durumlarda aracı çalıştırarak kullan süpürgeyi falan :)

Eren Kardeşim,

Akü seviyesini düşük tutmak veya çok düşürmek ileride akünün tam şarj olmamasına neden olabiliyor aman dikkat 

Selamlar,

Sis farı yerine kısa farları ya da gündüz farlarını ayarlamak için hangi kodlamayı yapmamız gerek acaba. Aracım midline plus olduğu için sis farı yok. Stoplar süper oldu fakat ön taraf boş kaldı onu da yapabilirsem tam olacak.   :'(

Selamlar,

Sis farı yerine kısa farları ya da gündüz farlarını ayarlamak için hangi kodlamayı yapmamız gerek acaba. Aracım midline plus olduğu için sis farı yok. Stoplar süper oldu fakat ön taraf boş kaldı onu da yapabilirsem tam olacak.   :'(

Selamlar,

(4)Comfort ilimination ... Diye devam eden kanalı "Fog light yaparsanız sislerden yanar. "Low Beam" yaparsanız kısa farlardan yanar. :)

@fcsrn hocam senin dediğin far sensörü olan araçlarda oluyor. Far sensörü olmayanlarda deneye deneye buldum çalışıyor. 

Sol Kısa Far İçin:

(17)-Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion H 6 > Value: interior light

(18)-Leuchte6ABL LC5-Dimmwert GH 6 > Value: 100

(19)-Leuchte6ABL LC5-Dimming Direction GH 6 > Value: maximize

Sağ Kısa Far İçin: 

(17)-Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion H 7 > Value: interior light

(18)-Leuchte7ABL RB1-Dimmwert GH 7 > Value: 100

(19)-Leuchte7ABL RB1-Dimming Direction GH 7 > Value: maximize

Sağ Gündüz Farı İçin:

(17)-Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion H 4 > Value: interior light

(18)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert GH 4 > Value: 100

(19)-Leuchte4TFL LB4-Dimming Direction GH 4 > Value: maximize

Sağ Gündüz Farı İçin:

(17)-Leuchte5TFL RB32-Lichtfunktion H 5 > Value: interior light

(18)-Leuchte5TFL RB32-Dimmwert GH 5 > Value: 100

(19)-Leuchte5TFL RB32-Dimming Direction GH 5 > Value: maximize

İlk mesaja ekleyebilirsek benim gibi far sensörü bulunmayan arkadaşlar faydalansın. 

Tavsiyeme gelirseniz kısa farlar çok parlak geldi gündüz farı daha sade oldu. 

Geri
Üst Alt