6.5 ekran silik sorunu yardım

cengizceng

Üye
İsim
cengiz
Arkadaşlar herkese merhaba bugün araç içini temizlerken multimedyayı bikaç defa açtım sorun yoktu. İşim bitikten sonra mıltimedyayı açtım ses var tuşlar çalışır durumda ama ekran fotoğraftaki gibi oldu? Sebebini bilen arkadaşlar yazabilir mi?

98F9702B-12B6-402F-8098-261616B907B5.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cengizceng  ekran paneli arızası gibi görünüyor çok yüksek ihtimalle panel değişicek gibi duruyor. Belki tamiri vardır ama ucuz olacağını sanmıyorum.

Bizim medialarda resetleme diye bişey var. Açma tuşuna 10 sn kadar basılı tutup resetlemeyi deneyin.

@cengizceng  ekran paneli hocam.  Cof lar var alt tarafta yüksek ihtimalle su girdi cof lara yada sert bişeyle darbe aldı ekran.

Tamiri olur illaki ama dediğim gibi astarı yüzünü geçebilir tamir eden kişi de garanti vermeyecek yüksek ihtimal aynı şey panel için de geçerli. 

Yeni ekran bak bence.

@Redgti tşk ederim yorum için. Sabah bi ara geldi ama tekrar gitti. Ben su kaçtığını düşünüyorum 

@cengizceng  Ya su kaçmıştır ya da ekrana sert bir darbe almıştır. Durduk yerde olacak bir arıza değil. Yeni ekran al tak  (y)

@cengizceng  Düzelmez hocam ekran gelir gider gelir belki bi süre durur ama illaki gene gider :D hiç beklemediğiniz anda gitmesini inanın istemezsiniz. Düşündüğünüzü uygulayın derim keyifli forumlar  (y)

Geri
Üst Alt