COVİD-19 AŞI ANKETİ

2. Hangi aşıyı seçtiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    95
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seastar76

Katılımcı Üye

İsim
Sea
Aşı konusunda tereddütler mutlaka vardır

@Seastar76 vallahi bende pek yok tereddüt, ama tercih sansim olursa inaktif asiyi tercih ederim, yasli olsam koruyuculugu daha cok oldugu icin mrna(biontech vs) asilarini tercih ederdim

Sinovac inaktif asinin uzun vadeli yan etkisi olmaz, bildigimiz cocuklugumuzdan bu yana oldugumuz asi, mrna asilari cok yeni teknoloji, buyüzden 4 faz bittikten sonra (2-3 yil sonra) mrna asilarina daha sicak bakarim

Bu zamanda  en iyi asi buldugun asidir, yasiniza göre tercih yapin yapabiliyorsaniz, ben 35 yasindayim o yüzden sinovac tercih ederim, sinovac yoksa ne bulursam

Moderatör tarafında düzenlendi:
nedendir bilmiyorum anket sahibi olarak oylama yapamıyorum.

turizm çalışanı olduğumdan ilk dozu 2 gün önce oldum. 

tercihim alman.

Tercih şansım varsa Sinovac, tercih şansım yoksa hangisi varsa o. Farketmez 

güncel

seçme şansım olmadı, ilk aşıyı çin aşısı olarak oldum, ikinci aşıyı henüz olamadık aşı yok bekliyoruz. seçme şansım olsa alman seçerdim.

@Musaaksoy Nasıl aşı yok?
Ben 1. dozu 3 mayısta oldum.
2. doz için de 31 mayıs randevum var.

Ek; Ankete katılım sağlamamışsınız Musa hocam?

@Terms 2. aşıyı olmadığım için ankete katılmadım, aşı yok derken ben devlet kurumundayım, aşı yok şuan bize :)  

@Musaaksoy İyi de 2. doz 4 hafta sonra değil mi?

@Terms aynen hocam, 28 gün ama aşıda sıkıntı olduğu söyleniyor, tamamlayamadık o sebepten

Yaklaşıl 20 gün önce kovid oldum, aşıya karşıyım sonuna kadarda olmayacağım tüm imkanlarımı zorlayacağım.

aşıya ve aşı teknolojisine karşı değilim yanlış anlaşılmasın. Kendimde sağlık çalışanıyım. Yalnız şunuda iyi biliyorumki aşı teknolojisi kötü niyetli bir takım grupların elindedir. Sinovakta alsanız biontechte alsanız astra zeneca aşısıda alsanız iyi araştırın bakın altjnda arka tarafında gates vakfının 3-4 yıl önce aşı için fonladığı gün gibi ortaya çıkmıştır.

bu adamın ne işi var durduk yere bilgisyar işini bırakıp dünyayaı kurtaracağım edasıyla aşı çalışmalarına ne diye yöneliyor.

kovid oldum dediğim gibi ne verdikleri ilaçları kullandım nede başka bişey aldım.herşeyi bağışıklığıma güvenip atlattım.

sizde yapabilirsiniz, çünkü bilim insan bedeninin sadece %20 lik kısmını keşfedebilmiştir.

okadar çok örnek veririmki kafanız şişer zaten yeride burası değil.

herkesinde düşüncesine saygılıyım kimseyide yadırgamıyorum. Ama gözünüz kapalı uzatılalı almayın. Araçlarımız için bu kadar araştırıyoruz (ki çok güzel farkındalıktır bu) birazda bu konularıda araştıralım. Söz konusu bedenimiz söz konusu sağlığımız ve özgürlüğümüzdür..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt