R Logo'landık

hayırlı olsun. Araca farklı bir hava katıyor. Bluemontion çamurluk üstü logolara niyetlenmiştim. Fiyatları görünce vazgeçmek zorunda kaldım :((

@guvenc Hocam kusuruma bakmayın anca girebildim.Dediğiniz gibi araca farklı hava katıyor fiyatını bilmiyorum bana hediye olarak geldiği için 

Fişek kırmızıya mı kaplatsak senin aracı :D  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cakirme  rline, gti ve diğerleri alınabiliecek bir fiyat olmasına rağmen bluemontion çok abartılı gelmişti.Aradaki farkı hala anlayamadım

Hocam hayırlı olsun benim de aracım 7.5 kırmızı renkte highline aracımı sizin gibi R line çevirmek istiyorum ortalama maliyeti nedir nerde yaptırmak lazım bilgi verirseniz sevinirim 

@Redgti yok kırmızı sana yakışıyorr bana gitmez

@guvenc doğrudur hocam bluemotion'a baktımda beğenemedim sizde gti r yapıştırın bence daha güzeller ama tabi zevk sizin karışamam.

@Terms teşekkür ederim 

@Aydo Hocam benim aracım r-line değil r body kite sahip.Kısaca özetlim body kiti ( tampon marşpiyel difizör) sponsorumuz @SEMTuning'den aldım eylül ayında aldım 4500 lü rakamlara boya montajı kendi ustama yaptırdım.Jantları lastiği hatırlamıyorum fiyat olarak.Yayları (3.5 cm eibach)temiz bulduğum için çıkma aldım 850 idi sanırım o civar diyelim.Egzoz uclarını biraz pahalı aldım 700 e aldım ıvır zıvırlarada birazdaha gidiyor aklıma gelenler bu kadar.Ortaya bu bebek çıkıyor bu işlemler sonunda.Aracınızdan sıkıldıysanız bence yaptırın kesinlikle 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt