Bakım Hakkında

İsim
Doğukan
arkadaşlar, Golf 7 TSİ modeli periyodik bakımda yakıt filtresi değimişmiyor mu ? Sitelere baktığımda parçayıda bulamadım. Neden yok ? Bilen var mı

@Seastar76 form aramasında bir sıkıntı var sanırım  benden kaynaklı bir türlü çalışmıyor  60 sn bir limit koyuyor tekrar aratıyorum sonuç yok. Bu şekilde bende soruma cevap arıyorum.

arkadaşlar, Golf 7 TSİ modeli periyodik bakımda yakıt filtresi değimişmiyor mu ? Sitelere baktığımda parçayıda bulamadım. Neden yok ? Bilen var mı
Ben her yıl değilde 2 yılda bir diye biliyorum ama kesin bilgisi olanlar cevap verecektir. Bendeki son servis kataloğu bu (sonrasında güncellendiyse bilmiyorum) 

http://www.gungoroto.com/wp-content/uploads/2018/02/wolkswagen-periyodik-bakim-tablosu.pdf

Ayrıca forum arama kısmında %60 sn olayı bende de çok oluyor hocam @AhmetCakmak Tam performanslı kullanamıyorum bende search kısmını. 

@Alii Normalde arama sınırı 60 sn idi fakat sonradan 10 sn'ye düşürdük hocam. Güvenlik amaçlı bir uygulamadır.

@dogukann922 servis kayıtlarıma baktım, imzamdaki  araç 2015 ocak çıkışlı, yetkilide 5 bakım görmüş, yakıt filtresi henüz değişmemiş. şu an 33.000 km.  yıl sonu gittiğimde sorarım

1.2 tsi golf için yazıyorum 

Yakıt filitresi yok...

Nasıl olmaz 

Evet yok :))

serviste yok bin diyorlar olmaz olur mu diye diretince varda değiştirmezsin o yüzden yok diyorlar 

nasıl yaaa varsa değiştir kardesim dersin 

varda depo içinde oda değişmez derler kafa iyice allak bullak olur 

kısa ca yok hocam gittiği yere kadar :) arada bi katkı kullanıyorum çok araştırdım bende yok diyorum artık :)

@Seastar76 benimde 54 bin de 60 bin bakımını önceden yaptıracağım icin araştırıyorum. Tesekkürler.

Geri
Üst Alt