Arabacı Kadınlar - 700hp Golf Mk6 R | Sekizsilindir

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Youtube'da severek takip ettiğim kanallardan birisi olan Sekizsilindir'de geçenlerde arabacı kadınlar adında bir seri başlamıştı.

Serinin 2. videosunda 700hp bir Golf R konuk olmuş.  :sofor:

golf öyle bir araç ki, her versiyonu herkese hitap edebiliyor, mesela al bi golf 7 r, günlükte kullan hafta sonu da kullan vs. bir kaç gündür yeni araç mı alsam diye bakmaya başladım ve en son alırsam yine golf 7 ama highline alırım diye düşündüm, tabi gönül golf r ister. videoyu da dün izlemiştim ethem abiyi de severiz, selamlar olsun

Güzel video olmuş. 

3 kapılı ve 5 kapılı konusu geçmişken, Golf 8 ve Yeni A3' te   3 kapılı bir üretim yapılmayacağını okumuştum. Herhangi bir resmi 3 kapılı resim bulamam da doğruluyor gibi gözüküyor.

Videoyu izleyince spor koltukların sadece görünüş değil, bir kaza anında (elbette kullanıcı boyu ile alakalı) koruma da sağlayabileceğini anlamış oluyoruz.

Jantt_10-01.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel video olmuş. 

3 kapılı ve 5 kapılı konusu geçmişken, Golf 8 ve Yeni A3' te   3 kapılı bir üretim yapılmayacağını okumuştum. Herhangi bir resmi 3 kapılı resim bulamam da doğruluyor gibi gözüküyor.

Videoyu izleyince spor koltukların sadece görünüş değil, bir kaza anında (elbette kullanıcı boyu ile alakalı) koruma da sağlayabileceğini anlamış oluyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 46568
Umarım 3 kapıya devam edilir hocam. Golf R ve GTI denince insanın aklına ilk olarak 3 kapılar geliyor.

Umarım 3 kapıya devam edilir hocam. Golf R ve GTI denince insanın aklına ilk olarak 3 kapılar geliyor.
Katılıyorum.

Satış rakamları düşük olması sebebiyle ve maliyeti azaltmak için gidilen bir yol olarak karşımıza çıkıyor. 

Yine de görsel olarak dijital ortamda çalışma yapanlar olmuş..

vw-golf-8-three-door-rendering.jpg
vw-golf-8-three-door-rendering.jpg

2021-audi-s3-three-door-hatchback-renderings.jpg
2021-audi-s3-three-door-hatchback-renderings.jpg

Geri
Üst Alt