Akü Ölçme

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Selamlar,

Herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan gösterge üzerinde akünün %’de kaç kaldığına nasıl bakıyorduk. Bir zamanlar böyle birşey vardı sanki.

Araç 2017 audi a3 dizel/otomatik golf ile aynı olabileceğini düşünüyorum böyle bir bakma yöntemi var ise.

Tşkler.

@Terms 2017 model o zaman cihazla ölçüm dışında başka bir altarnatif yok gibi görünüyor.

@ycetin Benim araç 2016 ve işe yaramıyor.
2014 ün 2. yarısından sonra üretilenlerde bunu kapattılar. Artık yapsanız da SOC : % şeklinde değer yok.

@ycetin Golf 7.5 da multimedianın Developer Menüsünden ben bakıyorum istediğim zaman ama Audi de developer menüsü varmı bilmiyorum. 

@Terms yarın bi deneyip yazacağım. Muhtemelen olmayacak.

@uranusgrey_golf valla MMI sistemi çok kısıtlı bir sistem bahsettiğiniz şekilde bir bölüme hiç rastlamadım. 

Yolunu yazsanızda keşke bizde Golf 7 de bakabilsek.
Ben kod paylaşımını bıraktım dostum. Benim paylaştığım kodları para karşılığı araştırmadan giren Gizli Özellikçiler var neden paylaşayım ki ? 2 hafta yabancı forumları araştırıp 7.5 Comfortline/midline plus için Ambiyans ve Kişiselleştirme kodlarını buldum girdim. 2 kişi istedi verdim sonra bildiğim gizli özellik açtığını iddaa eden yerler para karşılığı yapmaya başladı. 

Bilmeyebilirsiniz.

Bilenler de ya tecrübe ettiler ya da bir yerden bulup yazdılar.

Faydalanma kadar fayda sağlamak da önemlidir.

Ancak, biliyorum ama söylemeyeceğim gibi bir duruma forum içinde rastlamamıştım ve bana göre uygun değildir. 

Bu, bugüne kadar paylaşım yapmış olan insanlara koca bir saygısızlık durumunu doğurur.

Ben kod paylaşımını bıraktım dostum. Benim paylaştığım kodları para karşılığı araştırmadan giren Gizli Özellikçiler var neden paylaşayım ki ? 2 hafta yabancı forumları araştırıp 7.5 Comfortline/midline plus için Ambiyans ve Kişiselleştirme kodlarını buldum girdim. 2 kişi istedi verdim sonra bildiğim gizli özellik açtığını iddaa eden yerler para karşılığı yapmaya başladı. 
Buldum
Birazdan gidip benim aküye bakacağım
CAN Gateway - Measuring Blocks den bakılıyormuş

Moderatör tarafında düzenlendi:
@uranusgrey_golf hocam sizin farkettim yaptığınız kodlamaları paylaşmıyorsunuz konularınızda. ancak birçoğu golfwagen gibi  youtube kanallarında videolu olarak mevcut. kişiselleştirme de dahil. sonra detaylı paylaşıldı zaten bem de ekleme yapmıştım. @ogzogz aynen katılıyorum. 

Demek istediğim devlet sırrı değil bir  koddur ayardır. forumda üye arkadaşlar ile paylaşılmıyorsa hiçbir anlamı yok bu tarz forumların.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt