Gün geçmiyor ki talihsizlikler bizi bulmasın :(

agacmalzeme

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
Dün aracı parkedip iki adım öndeki işletmeye girmiştim birden bir rüzgar esti ve iki yan dükkandaki Algida şemsiyesi uçup benim araca vurdu ön kaputu neredeyse boydan boya çizdi.Tırnakla kontrol ettik derin çizmiş.

IMG_20210430_160229.jpgIMG_20210430_160237.jpgIMG_20210430_160234.jpg
Ama tek şanslı olduğum kısım ön kaputta kaplama vardı oradan yırttım sanırım. Buradan ön kaputa film çektirmenin ne gereği var diyen arkadaşlara sesleniyorum olmaz demeyin oluyor. Ön kaput filmi sadece taş izi için olmadığını anladık.
Söktürüp tekrardan çektireceğim artık. Folyo olmasaydı demir boyayı kazıyacaktı sonra boya pasta cila uğraş dur

Dün aracı parkedip iki adım öndeki işletmeye girmiştim birden bir rüzgar esti ve iki yan dükkandaki Algida şemsiyesi uçup benim araca vurdu ön kaputu neredeyse boydan boya çizdi.Tırnakla kontrol ettik derin çizmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 46448Ekli dosyayı görüntüle 46449Ekli dosyayı görüntüle 46450
Ama tek şanslı olduğum kısım ön kaputta kaplama vardı oradan yırttım sanırım. Buradan ön kaputa film çektirmenin ne gereği var diyen arkadaşlara sesleniyorum olmaz demeyin oluyor. Ön kaput filmi sadece taş izi için olmadığını anladık.
Söktürüp tekrardan çektireceğim artık. Folyo olmasaydı demir boyayı kazıyacaktı sonra boya pasta cila uğraş dur
Bununla geçmiş olsun. Kaput filmi her ne kadar doğal parlaklığı perdelese de verdiği yarar gerçekten çok çok fazla. Aynı durumu folyosuz olan kaputta yaşasaydınız gerçekten çok üzücü olurdu.  

@agacmalzeme Hocam geçmiş olsun. Folyo sayesinde umarım ki çok ucuz atlatmışsınız. Nerede ne zaman ne gelecek belli değil araçlarımızın başına. Alabildiğimiz kadar önlem almaktan başka yapacak birşey yok.

Geçmiş olsun film olması korumuş dediğiniz gibi.Kaputu boyatmak mesele olurdu durduk yere.Kaput filmi de ucuz değil malesef 800 den başlayıp 1500 e kadar istiyorlar ppf malzemelere yine masraf az olmayacak yani anlaşılan 

Geçmiş olsun hocam, maddi olarak zarar belki aynı oluyor ama parçayı boyanmaktan kurtardığı için folyo olması avantaj olmuş.

Geri
Üst Alt