Bir Yeni VW Logo Uygulaması Da Benden

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Herkese iyi akşamlar.

@frknyldrm hocamdan temin ettim. sağolsun çok güzel şekilde paketlemiş gönderdi kolayca yeni logoyu uyguladım.

Açıkçası ben beğendim fotodan daha hoş ve kibar görünüyor. Daha bir elektrikli araç logolarını anımsatıyor. 

Bu arada ACC ve Front Asist ile de çalışmasında problem yok.

Fotoğraflarda biraz before after yapmaya çalıştım.Photo 27.04.2021 16 30 48.jpgPhoto 27.04.2021 16 30 54.jpgPhoto 27.04.2021 16 34 20.jpgPhoto 27.04.2021 16 39 46.jpgPhoto 27.04.2021 16 39 50.jpgPhoto 27.04.2021 16 39 57.jpg

@omurkadir  hayırlı olsun. Yeni logo, eski logoyu kaba gösteriyor :)

Bir an acc , front asist desteklemediği için temin edebildiniz diye düşündüm, ancak yazmışsınız uyum sağladığını.. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Normalde hiç gözüme batmazdı ama bu yeni logoları gördükten sonra eski logo gözüme çok kaba gelmeye başladı :)  

@Kasabali45 çok teşekkür ederim. :rolleyes:

@ogzogz evet hocam önceki logom da acc için olan dı. sanırım seramik diye geçiyor bu da acc uyumlu bir logo. (y)

@KaanU önceden benim de batmazdı gözüme ama kaba duruyor. arkayı da değiştirmek farz oldu. :)

@Alii Ali hocam çok sağolun.

@VendeTTa teşekkür ederim hocam aliexpress de mevcut 470küsür tl gibi olması lazım güncel fiyatı..

Hep 7.5'da denendi. Acaba 7'ye de olur mu? Mantıken birebir aynı logolar aslında ama  @omurkadir

@Alii Ali hocam emin değilim ama olur gibi geliyor bana...7 ile 7,5 arasında logoların türünde bir farklılık yoktur sanıyorum.

Herkese iyi akşamlar.

@frknyldrm hocamdan temin ettim. sağolsun çok güzel şekilde paketlemiş gönderdi kolayca yeni logoyu uyguladım.

Açıkçası ben beğendim fotodan daha hoş ve kibar görünüyor. Daha bir elektrikli araç logolarını anımsatıyor. 

Bu arada ACC ve Front Asist ile de çalışmasında problem yok.

Fotoğraflarda biraz before after yapmaya çalıştım.Ekli dosyayı görüntüle 46330Ekli dosyayı görüntüle 46331Ekli dosyayı görüntüle 46332Ekli dosyayı görüntüle 46333Ekli dosyayı görüntüle 46334Ekli dosyayı görüntüle 46335
Güle güle kullanın Ömür hocam, çok yakışmış.  (y)

Güle güle kullanın beyler benimkide yollada geliyor ama arka içinde araştırın:)

7 ile 7.5 un panjuru farklı, logo tırnakları vs de farklı. Ben olacağını düşünmüyorum ama Çinliler bir yolunu bulup yaparlar bence, beklemede kalalım :)
Panjurlar farklı ama logo tırnakları ve logolar da (ACC'li seramik olan hariç) farklı mı ki Ali hocam? Nedense ben aynı diye hatırlıyorum standart logoları

@metinkar arka işini dinamik kamera ile beraber düşünüyorum aslında ama ölçüler ve bizim araçlara birebir uyum olur mu araştırmak lazım abi.

Geri
Üst Alt