Jant Seçimi Hakkında

agacmalzeme

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
Herkese merhabalar. Aracımın iç kısmındaki retrofit işlerinin çoğunu bitirdim ve yazın gelmesiyle yazlık lastik ihtiyacım oldu. Bende maden lastik alacağım o zaman dış görünüşede biraz dokunayım dedim ve ilk iş olarak yay siparişlerimi verdim.

1619188384274.jpgIMG_20210423_173200.jpgIMG_20210423_173220.jpg

Yasaklardan dolayı şehir dışına çıkamadığımdan jant işi beni biraz darladı yoksa İstanbuldaki sevgili forum arkadaşlarımızı ziyaret edecektim. Aracım dizel üzerinde 17 dijon jantlarım var ben görüntü açısından daha güzel olması için 18 jantlara geçmeyi planlıyorum. Yol şartları ve konfor kaybından dolayı 19 janta geçmek istemedim.

Kararlaştırdığım bir model sebring idi ama onu eledim. 1 haftadır arabaların jantlarına bakıyorum polo, jetta ve passatta sebring jantı çankırı gibi bir yerde bolca gördüm ve hızlı bir şekilde vazgeçtim. Karar kılma aşamasında olduğum 2 jantı sizinle paylaşmak istedim. Aracımın rengi beyaz.

wrc.JPG

WRC jantlarının çok kollu olması hoşuma gidiyor 1 numaralı tercihim bunlardan yana fakat beyaz bir golfte valencia jantlarını gördüm fena değildi.

valencia.jpg

biraz apaçiye kaçıyor gibi ama araçta güzel duruyor gibi.

Sizlerinde değerli görüş ve tecrübelerinide almak isterim.

s1.JPG

s2.JPG

Yanlız bu jantlar 19".

Jant yay anlamamda ustad

İstanbul a gelince sözün vardi

@agacmalzeme Hayırlı olsun.

Jant konusuna gelince ben olsam beyaz araca açık renk jant tercih ederdim.

Yani benim tercihim alt orta olurdu.

18 valencia çok iyi durucağını sanmıyorum.

Herkese merhabalar. Aracımın iç kısmındaki retrofit işlerinin çoğunu bitirdim ve yazın gelmesiyle yazlık lastik ihtiyacım oldu. Bende maden lastik alacağım o zaman dış görünüşede biraz dokunayım dedim ve ilk iş olarak yay siparişlerimi verdim.

Ekli dosyayı görüntüle 46126Ekli dosyayı görüntüle 46127Ekli dosyayı görüntüle 46128

Yasaklardan dolayı şehir dışına çıkamadığımdan jant işi beni biraz darladı yoksa İstanbuldaki sevgili forum arkadaşlarımızı ziyaret edecektim. Aracım dizel üzerinde 17 dijon jantlarım var ben görüntü açısından daha güzel olması için 18 jantlara geçmeyi planlıyorum. Yol şartları ve konfor kaybından dolayı 19 janta geçmek istemedim.

Kararlaştırdığım bir model sebring idi ama onu eledim. 1 haftadır arabaların jantlarına bakıyorum polo, jetta ve passatta sebring jantı çankırı gibi bir yerde bolca gördüm ve hızlı bir şekilde vazgeçtim. Karar kılma aşamasında olduğum 2 jantı sizinle paylaşmak istedim. Aracımın rengi beyaz.

Ekli dosyayı görüntüle 46129

WRC jantlarının çok kollu olması hoşuma gidiyor 1 numaralı tercihim bunlardan yana fakat beyaz bir golfte valencia jantlarını gördüm fena değildi.

Ekli dosyayı görüntüle 46130

biraz apaçiye kaçıyor gibi ama araçta güzel duruyor gibi.

Sizlerinde değerli görüş ve tecrübelerinide almak isterim.

Ekli dosyayı görüntüle 46131

Ekli dosyayı görüntüle 46132

Yanlız bu jantlar 19".
ÖM ile de söylediğim gibi beyaz araca Titanium Grey WRC bence çok iyi duracaktır hocam.

Çok kollu seviyorsanız monterrey de düşünebilirsiniz (passat jantı).

wrc.jpgmonterrey.jpg

Monterrey'in şöyle bir videosu da var, fikir verebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=MeQuZQzmMc8&ab_channel=DenysAdamiuk

@frknyldrm Titanyum grey rengi hoşuma gidiyor birde wrc jantı çok fazla tercih edilen bir jant değil sebring arıyordum fakat oda interlagos jantına dönmüş yakında transite bile takarlar.

Geri
Üst Alt