Yeni Golf

mertesref

Üye
İsim
Mert Eşref
Bugun dergiden cektim.@olimpio yeni siparisin vardi. Ozellikle bilgin olsun istedim.

2e12e981d0f4d5d5aaccea9b72628de1.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herhangi bi çıkış tarihi yazıyormu.?

Orhan Hoca dedi:
harika görüntüsü var. jantlara da bayıldım. ama orta direk bizler için bitti artık. golf 7 ile devam. yoksa tüm hayatımı arabaya yatırmak istemiyorum. gerçekten zor iş bunun sahibi olmak.
Hocam katılıyorum fiyatları gün geçtikçe deyim yerindeyse bel bükmeye başladı hakikaten. Bundan sonrasındaki serilere en azından sıfır kilometre olarak ulaşmak zor olacaktır.

Yaz sonunda satişta diyor dergide kirmiziyla...

@mertesrefYa hocam vallaha heyecan yapmayım diyorum ama yeni kasa böyleyse ne  kadar güzel olmuş o janlat ön panjur tabiri caizse insanı cezbediyor. Herşeyin bi bedeli olduğu gibi bunun da parası baya güzel olacaktır. 

Bugun dergiden cektim.@olimpio yeni siparisin vardi. Ozellikle bilgin olsun istedim.

2e12e981d0f4d5d5aaccea9b72628de1.jpg

Oncelikle tesekkurler.

Bunun beklenen fiyati 44.000 € . Bu konudan bayi bahsetmisti. 

Hali hazirda Elektirikli Golf fiyati 39.500 €.  

Bu aracin Turkiye fiyati daha ucuk olacaktir cunku biz hali hazirda %10-20 arasi daha az oduyoruz araclara. 

Aciklayici olmasi acisindan soyluyorum ayni paraya range jip alabilirsiniz. Benim arac icin oduyecegim tutar 20.800 € hocam arasinda cok fazla ucurum olacak. 

Geri
Üst Alt