VW Polo Facelift 2021

dokunmatik klima, yeni vites topuzu falan koymuşlar güzel ama el freni artık elektrikli olmalı idi...

Bana çok çirkin geldi. 208 gtline şuan segmentinin en yakışıklı arabası bence. Geçenlerde tam bu renk ve gtline bir 208 görmüştüm, resmen bakakaldım çok hoşuma gitti. 

Ekli dosyayı görüntüle 46045

Ekli dosyayı görüntüle 46046
Yeni 208'i 1.2 puretech gt kombinasyonuyla kullandım, tek kelimeyle mükemmel olmuş fiyat hariç :D 300 bin liraları b segmenti arabaya vermek mantıklı değil ama %50 ötv de olsa net düşünürüm. 

IMG_20210422_121012.jpg

Var olan aracın üzerine oynayabilecekleri kadar oynamışlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Keşke Plo ile oynayıp R ını yapana kadar Yeni Jetta yı Türkiye'ye de satsalar.

@AhmetCakmak hocam bence de güzel,zaten peugeot firması eskiden beri iddalı  tasarımlar yapıyolar ancak eski bir peugeot  kulanan olarak araçları kalitesiz.Ancak son zamnlarda kaliteli araç üretmeye başladılar zaten satış rakamlarından da bu anlaşlıyor.

Wv grubuna gelicek olursak Almanlar gelenekçi bir yapıda olduklarından öyle vayyy dedirtecek tasarımları yok bunun en son golf8 örneğinde görüyoruz.Bence almanların ve özelikle toyotan ın bu konuda fransızlardan ilham almaları gerek..keyifli forumlar..

iyice golf8 e benzemiş bu kadar çabuk makyajlanması satılmadığını da gösterebilir. 

@vomgti 2017 de çıkmıştı bu kasa, çabuk makyaj gibi bir durum yok gibi, sonuçta 4 yıl olmuş, 2021 sonunda piyasaya gelmesi bekleniyor.  golf 7 de 2012 sonunda çıkıp, 2016 sonunda makyaj görmüştü.

Ayrıca B segmentinde Çetin bir mücadele var, 208 ve Clio yeni kasaları ile sağlam geldi. Bakalım Polo da makyajla baş edebilecek mi.

@vomgti 2017 de çıkmıştı bu kasa, çabuk makyaj gibi bir durum yok gibi, sonuçta 4 yıl olmuş, 2021 sonunda piyasaya gelmesi bekleniyor.  golf 7 de 2012 sonunda çıkıp, 2016 sonunda makyaj görmüştü.

Ayrıca B segmentinde Çetin bir mücadele var, 208 ve Clio yeni kasaları ile sağlam geldi. Bakalım Polo da makyajla baş edebilecek mi.
Buradan anlaşılıyor ki zaman çabuk geçiyor..

yeni polo (pardon eski polo) ne zaman eskidi ki yeni polo ya geçildi.. 🙄

şimdi yeni polo diyince eskisine yeni polo dememek mi gerekli🙄

aklımda deli sorular🙄

Dıştan bakınca araç çok farklı gibi geliyor gözlere ancak bir yanılma yaratıyorlar bu araç r line versiyonu, r line Polo zaten gayet yakışıklı ve kaslı gözüküyordu. Dıştaki makyaj ön farlara, ön tampona ve arka stoplara yapılmış, içerde? İç kısımda vites Topuzu ve direksiyon haricinde bir değişim göremedim, Multimedya ve hayalet ekran eskisiyle aynı. Golf 8 ve yeni cady tarzı yeni hayalet ekrana geçilebilirdi. 
Makyajsız ve Makyajlı olarak iki rline modelden fotoğraf atayım.

F15F1733-F280-473A-BE8D-BB0011C13375.jpeg

0DF851DD-E355-4F05-AC8E-32EEB83E2CD8.jpeg

Bence hoş bir araç olmuş ama tabi bu araç r-line paket yani sokaklarda çok görmeyiz.

Şunu da düşünmeden edemiyorum bu araçları görünce bizim golfler eskimeye mi başladı sanki 🙄😅😁

Geri
Üst Alt