Kodlama İçin Gerekli Malzemeler

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Arkadaşlar Merhaba,

2020 Comfortline Aracıma Kendim Sıfırdan Kodlama Yapmak İstiyorum. Gerekli Olan Malzemeler Nedir? Hangi Sürüm Kabloyu Almalıyım ve Nereden Almalıyım? 

NOT: Kendi Aracımın Kodlamasını Yaptıktan Sonra Faydalanmak İsteyenler İçin Ücretsiz Bir Şekilde Yapabilirim Başka Arkadaşlara.

Arkadaşlar Merhaba,

2020 Comfortline Aracıma Kendim Sıfırdan Kodlama Yapmak İstiyorum. Gerekli Olan Malzemeler Nedir? Hangi Sürüm Kabloyu Almalıyım ve Nereden Almalıyım? 

NOT: Kendi Aracımın Kodlamasını Yaptıktan Sonra Faydalanmak İsteyenler İçin Ücretsiz Bir Şekilde Yapabilirim Başka Arkadaşlara.
20.4 ve üstü almanız gerekiyor aracınızın üretim tarihini biliyormusunuz 

@oryx Evet 2020 Türkiye'ye Gelen Son Golf 7.5'lardan 

@oryx Tamamdır ondan alayım o zaman başka almam gereken bişey var mı? Kodlamalar zaten grupta var. He birde nereden alayım? Aliekspress mi Yerli mi?

@oryx Tamamdır ondan alayım o zaman başka almam gereken bişey var mı? Kodlamalar zaten grupta var. He birde nereden alayım? Aliekspress mi Yerli mi?
Belki forum içi satan kişiler vardır sarı site ve aliexpres  hangisi sizin için avantajlıysa yazılım kablo ile beraber geliyor başka birşey alınmasına gerek yok

@oryx Bunun Çin, Avrupa ve Orjinal Versiyonları Varmış Galiba. Program Satın Almam Gerekli Mi Acaba?

@NetrodoBen 2013 den beri çin kullanıyorum 

güncellenebilir sarı etiketli olanlar vardı bi ara güncellenebilir deniliyor ama ben kullanmadım tek pc ve şase sorunu var diye duydum orjinali rostech de 7000 tl civarı galiba

Moderatör tarafında düzenlendi:
@oryx Şase sorunu derken açıklama şansınız var mı?

Konu Güncel Arkadaşlar. En Ufak Kodlama İşinde 100-150 Lira Para Vermemek İçin Uğraşıyorum. Kadıköy Civarı Daha Uyguna Yapacak Varsa Yardımcı Olursa Sevinirim

@oryx @Netrodo sari etiketli Avrupa klon guncellenebilir vs diye bi dünya paraya sattıkları kablolar patladı :)  Artik guncelleme felan da olmuyo onlarda.

Klon işi böyledir maalesef, eski atmel çipli Çin klonlar halen birçok araba icin is goruyor. Yeni arm islemcili real hexv2 denenler aslında daha iyi ama onun sahtesine de denk geldim, Çin Klon ama sahteside var :)  RealHexV2 olanlar guncel T-Roc Yeni Logo Passat vs ye de baglaniyo, modullerde eski tip kablonun baglanamadigi bazi modullere de baglaniyo, ve gosteremedigi alt hata kodlarini da gösteriyo.

Sonuçta onunda uzun vadede ne olacağının garantisi olmaz. Eskisi ucuz sadece kodlama için işinizi mevcut arabanizda goruyorsa alin geçin, yok güncel kablo olsun ne olur ne olmaz derseniz yenisini alin.

Yada ben Göztepe'deyim ne yapacaksaniz gelin bakar yaparız :)

Konu Güncel Arkadaşlar. En Ufak Kodlama İşinde 100-150 Lira Para Vermemek İçin Uğraşıyorum. Kadıköy Civarı Daha Uyguna Yapacak Varsa Yardımcı Olursa Sevinirim
Hocam senin işi @CemK ustad Gazi burma pendik den alacagin tatli ile ömür boyu kodlama paketi alabirsin :)

Benim adim çıkmış adam benden daha çok tatlici / yiyici 50 kg adam benden çok yiyor masallah :)

D2984AB9-62FF-4C57-B732-B8F81B09980D.png

DAF879A7-C168-4601-B3A5-94D7E588F1EE.jpeg

BB6DBB3D-0D93-48AE-9AFA-4D0086E16AD5.jpeg

@HONEY Pastanelerde yeni bir baklava türemiş denedinmi abi.  Ben ramazandan önce yedim biraz fazla kaçırmışım karnım ağrıdı insanın yedikçe yiyesi geliyor. İsmi soğuk baklava imiş.

Resmini ekliyorum 🙂

images.jpeg

[mention=11839]HONEY[/mention] Pastanelerde yeni bir baklava türemiş denedinmi abi.  Ben ramazandan önce yedim biraz fazla kaçırmışım karnım ağrıdı insanın yedikçe yiyesi geliyor. İsmi soğuk baklava imiş.
Resmini ekliyorum [emoji846]
/monthly_2021_04/images.jpeg.67d189d1e5fdf6b57543c2382a3304da.jpeg
Ustadim

Sence yememiş olma ihtimalim var mi

Guzel evet ama benim favorim fistikli dürüm
IMG_6142.jpgIMG_6141.jpg

Geri
Üst Alt