Yeni Klima Panelimiz geldi 🙂

[mention=11839]HONEY[/mention] İstanbul'a gelecem abi ben sütlü Nuriye severim sanada ne istersen ondan alırım [emoji846]
Bekliyorum hayirlisi ile

Birde benden çıkan fiziksel tuşlu paneli mk6 Jetta ya taktım ama çalışmadı. Çalışma ihtimali varmı kodlama ile.

Birde benden çıkan fiziksel tuşlu paneli mk6 Jetta ya taktım ama çalışmadı. Çalışma ihtimali varmı kodlama ile.
Çalışsa bile iç ışıklarla uyum sağlamaz sizin panel beyaz , golf ve jetta 6 turuncu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gökhan Bilgin taktığımda tüm panelin ışıkları hafif beyaz olarak yandı fakat düğmeler çalışmadı pinlerine baktım golf7 ninkinde pinlerde boş pinler var jettanın hepsi doluydu.

Ben bu arabada dokunmatik işinden fena gıcık oluyorum ya, bitek benmiyim. Arkadaş fiziksel düğme gibisi varmı araba da ya. Bakmadan basacaksın, bastığını anlayacaksın, düğmenin kalitesi sana güzel bi his verecek :D

Sırf bu yüzden mesela Medya değişirken 8" Dokunmatik ekranla bulabildim, ekranı satıp paşalar gibi 8" Discovery Pro ekranı alıp taktım :D

@CemK Benim için kritik fiziksel düğme ses açma kapama. Dokunmatik ses açma kapama düğmesi beni çıldırtır diyebilirim. Ötekiler bi şekilde açıp kapanıyor🙂

Benim passatta bu panel var, kullanisli diyen arkadaslari araba dururken degilde sürerken klimayi ayarlamaya davet ediyorum :)

Herseyden önce klimaya bakmadan ayarliyamazsin, mekanik tusla saga sola cevirsen ayarlanir, bakmana gerek yok, saate 100km+ ile giderken cok riskli
Katılıyorum. 

Bunun 1 tık zoru benim araçta var, cam buğu çözme tuşu harici kalan tüm klima ayarları tamamen multimedya ekranından ayarlanıyor.

Dokunmatik hassasiyeti iyi ancak dereceyi + - ayarlarken sürekli ekrana basmak sıkıntı. Şöyle söyleyim, klima 22 derece iken diyelim 28 e alacaksınız, tık tık tık şeklinde her seferinde + tuşuna basıyorsun, üstelik sync tuşu da olmadığından yolcu tarafına da aynısını yapıyorsun. (Allah tan araca bindiğinde en son kullandığın sıcaklık neyse orada başlatıyor) 

VW Dokunmatik işinde daha kullanışlı bir çözüm üretmiş olsa bile her halükarda yol ile göz temasını yine de ayırmak gerekiyor. 

Eski aracımda çok daha hızlı ve rahat yapıyordum, el yordamıyla klimaya dahi bakmadan ezbere ayarlıyordum. 

Seyredenler bilir, youtube carwow kanalı sahibi Mat Watson da her videosunda bu konuda eleştiri getiriyor. 

Kim ne derse desin, bu dokunmatik tuş mevzuları tamamen maliyet nedenli kaldırıldı... 

Başarılı  (y)

hayırlı olsun. Aracın dışını bitirdikten sonra içerisi için yapıcağım ilk dokunuş bu olacak. Uzun kullanım deneyimlerini de bizimle paylaşın :)

Ön cama hava verirken aynı zamanda yüze hava vermiyor

Geri
Üst Alt