Kayar ayna sinyali

Midline plus aracıma sonunda kayar ayna sinyalleri takabildim.tedarikte bana yardımcı olan @metinkar a çok teşekkür ederim.sağolsun beni kırmadı her zamanki gibi 🙂 videou yu apar topar çektim lütfen kusura bakmayın
Videoyu koymamışsınız hocam apar topar çekilince  :D

Güzel olmuş. Kayar sinyaller çok güzel duruyor golfde gerçekten. Rline ön panjur logoyu nereden aldınız ve nasıl takılıyor acaba ? kesme biçme var mı ? 

@uranusgrey_golf teşekkürler hocam daha iyileri sizlerin olsun.ön logo yu arkadaşım hediye etti aliexpress ten almıştı.kesme biçme yok logo nun arka tarafında ince civata ve somun var onunla panjura tutturuyorsunuz.almayı düşünürseniz yapıştırmalı modeller var onlardan tavsiye ederim 🙂 

@uranusgrey_golf teşekkürler hocam daha iyileri sizlerin olsun.ön logo yu arkadaşım hediye etti aliexpress ten almıştı.kesme biçme yok logo nun arka tarafında ince civata ve somun var onunla panjura tutturuyorsunuz.almayı düşünürseniz yapıştırmalı modeller var onlardan tavsiye ederim 🙂 
Evet yapıştırmalı olanları gördüm. Ondan sordum teşekkürler. Rline parçalar bitsin onuda alırız umarım :)

maşallah hocam. bayılıyorum bu kombinasyona. akşamları dörtlüleri yakınca ciddi dikkat çekiyor far+ayna  :)

Masallah 10 numara olmus ustad

Gule gule kullanin

Bu acidan video seyredince benim krallll aklima geliyor

Ses acip dinlemenizi öneririm

Güle güle kullanın hocam, zarif ve güzel bir eklenti. Bende takmadan önce çekincelerim vardı ama taktıktan sonra çok hoşuma gitti

@oktay__87 hayırlı olsun hocam.

takması kolay mı ben de mi taksam diyorum.

ön arka kayar led benim de.

aynalar kaymıyor  :)

Geri
Üst Alt