DSG hakkında her şey

hocam bilginize dsg sanzımanları olan araçları 6 yılda olsa bakımı tamsa garantiye alıyorlar 
Emrah Hocam bende duydum bu iyi niyet garantisini ama burası Türkiye biliyorsunuz her şey olabilir.Biz eşşeği sağlam kazığa bağlayalımda sonrası allah kerim :)

SAYGILARLA

Emrah Hocam bende duydum bu iyi niyet garantisini ama burası Türkiye biliyorsunuz her şey olabilir.Biz eşşeği sağlam kazığa bağlayalımda sonrası allah kerim :)

SAYGILARLA
Parça ücretini garantiden karşılıyorlar ancak işçilik ücretini talep ediyorlar.

7bin km DSG baskı balata serviste değişti ozaman sormuştum.

SAYGILARLA
burak hocam cok bir meblag çıkmıyor kavrama fiyatı 2315 tl 350 tl gbi bir işcilik alınıyor bildiğim kadarıyla

@GolfR400aman hocam agzından yel alsın 

ama birşey söyliyim dsg tamam sorun yaratıyor fakat feda olsun bu kadarrmı keyıf olur degerli hocam ya :'(

Ister istemez insanın aklının ucunda birşey olacak korkusu oluyor :)  bu kuşku ile yaşamaktansa dedim ve düz vites aldım. 

Arkadaşlar iyi akşamlar.aracımı bugün teslim aldım..anlatmaya gerek yok.tek kelimeyle mükemmel..dsg nin acemisiyim..sürüş esnasında dikkat etmem gereken önemli hususlar konusunda yardıma ihtiyacım var..nelere dikkat etmeliyim sanzumanı yormamak adına.herkese şimdiden cevaplarından dolayı teşekkürler.kazasız belasız sürüşler..

Arkadaşlar iyi akşamlar.aracımı bugün teslim aldım..anlatmaya gerek yok.tek kelimeyle mükemmel..dsg nin acemisiyim..sürüş esnasında dikkat etmem gereken önemli hususlar konusunda yardıma ihtiyacım var..nelere dikkat etmeliyim sanzumanı yormamak adına.herkese şimdiden cevaplarından dolayı teşekkürler.kazasız belasız sürüşler..
hayırlı olsun hocam. sizi şuralara alalım mı?

Ben Otomatik isini siparis esnasinda baya bir dusundum , neredeyse ruyalarima gircekti. Yazin kayinpederin basina gelen bir olay cok fazla kafami kurcaladigi icin vazgectim. Vitesle ilgili tam olarak tanimini bilmedigim bir ariza oldu ( E 250 ) yaklasik 3400 tl masraf gitti. Bunu satis temsilcisine soyledigimde ' evet otomatik arizalari biraz masrafli olur ' deyince benim gozum korktu. 

Herkese merhaba arkadaşlar.1 ay önce aranıza katıldım ve hala araştırma yapıyorum.Aracın tüm opsiyonlarını ayarladım yalnız tek düşündüren DSG mı manuel mı olması? 

Aracı senede 15 bin km anca kullanırım bu yüzden DSG çok gerekli mi bilemiyorum ama eşim için DSG şart yoksa manuel vitesi kaldırıp sökücek gibi değiştiriyor :D

Konudan çıkmamak için 2 sorum var:

-dsg kavrama değişiminden sonra sorun devam ediyor mu?

-dsg kavrama değişiminden başka sorun oluyor mu?

Geri
Üst Alt