Yeni Peugeot 308 vs Golf 8

Diyorki peugeot un yeni amblemi +2 bg

iç kısmı çok iyi yapmışlar bence

direksiyon küçük ve ekranı engelleyen şekli dışında 308 daha iyi gibi

golf hastasıyım ama 308 de gerçekten tasarım harika olmuş,ciddi ciddi golften 308 e geçebilirim

Cok acik soylemek gerekirse bence 308 mk8 den cok önde bir arac olmus, gerek tasarimi gerek ic dizaynı, en azindan yeni olmus. 5 senelik arka taraf yok, ve birbirinden cok aykiri duran ic ekran tasarimi yapilmamis cok şık bir ic dizayn olmus. Tabi birde ön tasarim bahsetmeye bile gerek yok, son donemlerin en silik ön tasarim mk8 de, trafikte gorsem hic dikkatimi cekmez resmen hele 1 sene gecsin trafikte artsin yenu hic bir tarafi kalmaz. Ama 308 ben buradayim diye haykiriyor resmen.

Peugeot, Renault, Citroen Fransızlar uzun yıllardır farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmış üreticiler., Genellikle 8-10 yıl da bir devrimsel tasarımlarla karşımıza çıkarlar., iş gün sonuna geldiği zaman bu araçların hiç biri akıllarda kalmazlar.,

Örnek Peugeot 406 Coupe / Renault Safrane / Peugeot 607 / Renault Velsatis örnekler çoğaltılabilir., 25 sene önce çıkmış temiz bir Mk4 her zaman alıcısı da bulunur değeri de yüksektir.,

1994 yılına kadar üretim bandında kalmış Mk1 Cabriolet 'i Amerika'da halaa yollarda görebilirsiniz.. aynı şeyleri herhangi bir fransız aracı için söyleyebilir miyiz..? dünyanın hiç bir yerinde fransız aracın 2. el değerinin yüksek olduğunu göremezsiniz.,

Mk8 'i savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama Fransızlar teneke kutusu üretir, Almanlar araba üretir,

Günün sonunda top döner dolaşır yine Almanlar kazanır..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peugeot nun şu ön farları da ki arslan dişi benzetmesi o kadar orijinal duruyo ki sırf o yüzden bile SUV araç olarak golften ona geçebilirim. De diğer aracı tanıyamadım eski model bı araç sanırım. 

Geri
Üst Alt