Golf R lı Hakkı Amca Doğan Kabak ile

Doğan kabak:  Hakkı amca hiç hız tutkun azalmadı mı ?

Hakkı Amca: Vala azalmadı neden azalmadı bende bilmiyorum ama başka hiç bir şey kalmadı araba kullanmak dışında 

Allah hayırlı uzun ömürler versin Hakkı amcamıza 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakki amca yedin bitirdin beni yaaaa.

benim de sonum böyle olcak galiba.

Allah uzun ömür versin Hakki amcamiza, saygilar sevgiler.

Bir an eski günlerim geldi gözümün önüne, MG B GT em, fiat 124 cabriolet PINIFARINAm,  golt GTI larim, ford caprim, 59 ve 60 chevrolet impalarim.

ERBA SEVDASI BIR BASKA YAW... ÖYLE ISDE

Doğan kabak denen zevzek adama hakkı amca binmeden telkinde bulunmuştu sürerken dikkat et diye. Nasıl gidiyormuş dur bi bakıyım diye gaza yüklendi adamın aklı çıktı yanında 18yaşında adam varmış gibi bide pişkin pişkin gülüyor. Bide beni manevi evlat al diyor.

Hakkı amca arabasına çok düşkün olduğunu söylüyordu. Orada şaş kaza bir şey olsa adamın canı alınmış gibi üzülürdü.

Ama doğan kabak’ın istediği bu zaten. Korkması hoşuna gidiyor. Çünkü izlenecek ve reyting alacak. Zaten bu zamana kadar komiklikler şakalar yaparak prim kasmaya çalışan bir youtuber. Bir zamanlar siyasi bir partinin propagandasını yaptığında dislike atıp bir daha asla videolarını açmamıştım. Sırf hakkı amca var diye açtım. Allah uzun ömür versin. 

Bir diğer konu Hakkı amcanın o kadar araçtan sonra Golf 7R kullanması gözden kaçmadı. Umarım Golf 8R nasip olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@farukal Kendisinden pek haz etmem videolarınıda izlemem utanmasa çıplak kadınlarla araç videoları çekecek. Hakkı amcaya üzüldüm adam çok korttu 80 yaşında doğan kabağa okadar Gkuvveti verseler kalp krizinden ölürdü.

Daha içerikli bir video bekliyordum.

Ancak herkesin de farkında olduğu gibi bir yapmacıklık acemilik hatta forum içindeki yazılar okunmuş da video hazırlanmış gibi duruyor. 

Paylaşılmasının nedeni elbette içerisinde Golf olması ve sahibinin olmasıdır..

Sonuç olarak yine bir işbirliği ve bir Golf'ün yeniden ekmek yedirmesinin videosu olmuş diyelim.

Geri
Üst Alt