Boş Comfortline'dan Opsiyonlu Comfortline'a Dönüşüm (Golf MK7) - |Resimler Eklendi|

Kazasız belasız kulanın direksiyon tuşlarını ne kadara temin ettiniz hocam 

@Redgti Teşekkür ederim hocam,

Cruise Control düğmelerini @İlker34İlker Bey'den temin ettim elinde stokta var ise fiyat konusunda kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

@samet602 Samet hocam benim araçta Comfortline paket ancak Hız Sabitleyici yok, Hız Sabitleyici montajında süreç nasıl işliyor? Gerekli parçalar, kodlama vs. Ortalama maliyet ne olur dışarda yaptırınca? Geçen Ağustosta servis bana 3200 gibi bi fiyat vermişti yanlış hatırlamıyorsam.

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet maşallah, eline sağlık, Necati Usta'nın yolundan gidiyorsun.

@samet602 Aracın son hali son resimdeki ise bayaaaaaa bi parça artmıştır. :)  

sağlıcakla kalın

Çok güzel bir konu olmuş. Keyifle kullanın, kazasız belasız hocam. 

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın. Pla 3.0 yerine neden 2.0 tercih ettiniz acaba? Desteklememe gibi bir durum mu var? Aliexpress’de set fiyatları aynı çünkü, 3.0 tercih edilesi duruyor.

@samet602 Samet hocam benim araçta Comfortline paket ancak Hız Sabitleyici yok, Hız Sabitleyici montajında süreç nasıl işliyor? Gerekli parçalar, kodlama vs. Ortalama maliyet ne olur dışarda yaptırınca? Geçen Ağustosta servis bana 3200 gibi bi fiyat vermişti yanlış hatırlamıyorsam.

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@superkartal Caner Bey, tuş takımı temin edip montajı yapılıyor buna ek olarak kodlama gerekiyor.Ben @forjust1day tuna hocama orjinal lisanslı bir şekilde yaptırdım.Fiyatlar konusu sizin parçaları temin etmeniz ve kodlamaları yaptırmanız ile belli olacaktır. Forumda tuş takımı satanlar oluyor kodlama ile ilgili de Tuna hocama danışabilrisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@futwrf 

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın. Pla 3.0 yerine neden 2.0 tercih ettiniz acaba? Desteklememe gibi bir durum mu var? Aliexpress’de set fiyatları aynı çünkü, 3.0 tercih edilesi duruyor.

Merhaba Furkan hocam teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Benim aracım 2013 model olduğu için ABS pompası PLA 3.0'ı desteklemediğini teyit ettik.Bu sebep ile 2.0 tercih sebebim oldu. İleride ACC vs işler için ABS pompası değiştirirdiğimde PLA modülünü de 3.0'a upgrade etmeyi düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar. Bnde mode tuşu eklemeyi düşünüyorum ama odis online kodlama yapanı bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhabalar. Çok güzel olmuş. Kazasız belasız binin inşallah. Kararan dikiz ayna maliyeti ne kadar olur acaba ?

en öenmlisi ön arka farları değiştirmen gerek . çift j dinamik sinyan takman gerek

Geri
Üst Alt