Jump to content

Satılık 2018 Passat B8 1.6TDİ DSG

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  İlk sahibiyiz doğuş esenyurttan aldık tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır.Uzun yolda babam tarafından özenle kullanılmıştır.Değişmesi gereken parçaları değiştirdik.Şuanda masrafsızdır. Sarı site linkini ekliyorum inceleyebilirsiniz. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-servis-bakimli-hatasiz-passat-1.6-tdi-dsg-917944066/detay/

Boya ve değişen:  Yalnızca ön tamponda boya bu nedenle 1 adet Beldelsiz tramer kaydı bulunmaktadır.

Fiyat: 290.000

FOTOĞRAFLAR:

tarihinde cakirme tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gönderildi: (düzenlendi)

@Musaaksoy  Trendlinenin piyasası ortada benim aracımda temizlilik olarak bir çok araçtan iyi olmasına rağmen fiyatının normal olduğunu düşünüyorum isterseniz piyasasınada bakabilirsiniz.

tarihinde cakirme tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
15 saat önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Hocam yanlış anlamayın ama aynı paraya aynı km lerde tdi dsg comfortline passatı bi tanıdığım satamadı, hayırlı satışlar inşallah istediğiniz fiyata satarsınız.

olabilir hocam piyasa çok saçma bi durumdu şuan.İnşallah teşekkür ederim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=2211]Nizamettin Kepoğlu[/mention] Doğrudur ben başka paketlere bakmadım açıkçası sadece kendi paketine bakıp bir fiyat koydum. 
Bende daha dun kuzenim icin bakmistim, tam ustune denk geldi. Kuzenim 2019 model yeni kasa businnes paket 16.000 kmde 340 , 350 civari satmayi planliyor

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakirme bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...