6,5" Composition Media APP Connect

Arkadaslar appconnect ve mirrorlinkin kisaca ne ise yaradigini aciklayabilirmisiniz?

Merhaba;

Aracım Kasım '15 üretimi, Highlime 150 PS ACT.

Cihaz Parça No: 3Q0035824A

Donanım: 620

Yazılım : 0624

App connect bulunuyor.

Arkadaslar appconnect ve mirrorlinkin kisaca ne ise yaradigini aciklayabilirmisiniz?
Hocam şöyle ki;

telefonu usb ile bağlıyorsunuz ve telefon ekranı medya cihazına geçiyor ve dokunmatik işlevleri dahi telefona dokunuyormuş gibi çalışıyor ;)

su ana kadar en mantıklı sebep ne biliyo musunuz?

ben buldum 

fakirlik :D

mcanerol ve ansolak hocalarımızda var di mi appconnect. bakın donanımlarına. 

araclar neredeyse gırtlak dolu

almanya bence diyo ki "oo adam basmis donanımı, appconnect yollamasak ayıp olur, koyun gitsin abi"
Hocam bu yazdığınızı yeni fark ettim ben. Hocam estağfurullah hepimizin aracı birbirinden güzel hocam. Donanımların hiç bir farkı yok burada. Hepimiz araçlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Hepimizin aracı birer çiçek gibi maşallah. Yarın gidiyim servise hem Skoda bakıcam iphone için hemde sistem bilgilerini atıcam size.

Hocam bu yazdığınızı yeni fark ettim ben. Hocam estağfurullah hepimizin aracı birbirinden güzel hocam. Donanımların hiç bir farkı yok burada. Hepimiz araçlarımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Hepimizin aracı birer çiçek gibi maşallah. Yarın gidiyim servise hem Skoda bakıcam iphone için hemde sistem bilgilerini atıcam size.
hocam tamamen geyikti zaten :)  öyle şey olur mu

Hocam şöyle ki;

telefonu usb ile bağlıyorsunuz ve telefon ekranı medya cihazına geçiyor ve dokunmatik işlevleri dahi telefona dokunuyormuş gibi çalışıyor ;)
su anda Bluetoothla baglanip telefonla konusabiliyoruz.bu sanirim media icin bir program.internet bağlantısıda olur haliyle.

Bilgi için teşekkürler hocam.

Bugün itibariyle Etimesgut doğuş oto dan siparisimi geçtim. Çankaya doğuşa göre 100 lira daha ucuz fiyat verdi. Yedek parcadaki arkadas eminsiniz değilmi? Çalismaz ise geri iadesi yok. Siz arastirmisa benziyorsunuz ama birdaha söyliyim mesuliyet kabul etmiyoruz dedi defalarca. Her araca uygun degil veya efektif calismiyor ona göre. Kisacasi almamam icin elinden geleni yapti :) . Bende rahat olun Cankaya dogus ta gecen gun bir ilk olarak bunu gerçekleştirdik dedim. Sonra dönerken düşündüm forumda is arayan arkadaslar varsa kesinlikle doğuşa onermeliyiz. Foruma yeni katilmis biri bile daha bilgilidir inanin. Doğuş otoya mail atalim ilerde Golf ile ilgili herseyi bizlere danışsin. Gercekten misli olarak iyi geri donusler alir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün itibariyle Etimesgut doğuş oto dan siparisimi geçtim. Çankaya doğuşa göre 100 lira daha ucuz fiyat verdi. Yedek parcadaki arkadas eminsiniz değilmi? Çalismaz ise geri iadesi yok. Siz arastirmisa benziyorsunuz ama birdaha söyliyim mesuliyet kabul etmiyoruz dedi defalarca. Her araca uygun degil veya efektif calismiyor ona göre. Kisacasi almamam icin elinden geleni yapti :) . Bende rahat olun Cankaya dogus ta gecen gun bir ilk olarak bunu gerçekleştirdik dedim. Sonra dönerken düşündüm forumda is arayan arkadaslar varsa kesinlikle doğuşa onermeliyiz. Foruma yeni katilmis biri bile daha bilgilidir inanin. Doğuş otoya mail atalim ilerde Golf ile ilgili herseyi bizlere danışsin. Gercekten misli olarak iyi geri donusler alir.

kaç lira hocam bu yazılım? bir de sorabilir misiniz konuştuğunuzda, yeni siparişlerde direkt opsiyon olarak ekletme şansımız var mı? öyle olursa sizin seri no'lu cihazın bize de  gelmesi kesin olur...

1040 lira. Yedek parca ile gorustum. Yeni Siparis kismini Murat hocam@silvershadow halledecek Umut bey vasitasi ile.

sanırım biz 3Q0035819A sahipleri olarak dernek kuracaz :)

en ortada kalacak olanlar gibi duruyoruz

vw muhtemelen diyecek ki, bundan sonra yeni siparişlerde opsiyonla alınabilir

eğer küçük bir donanım eklentisi eksiği varsa bizde, zannetmiyorum ki "gelin, appconnecti siz de hakettiniz" deyip cihazlarımızı değiştirsin

Özet: İki temel cihaz numarası var, biri 3Q0035819A (19A olarak anılacak) diğeri 3Q0035824A (24A olarak anılacak)

11 arkadaşımız bilgileri paylaşmış,

Bu cihazlardan sadece 2’sinde app connect var,

Bu iki cihazın numarası 24A / donanım no 620

Bu iki numara bilgisi  dışındakilerin bir önemi olmadığı anlaşılıyor çünkü örneğin farklı cihaz no’lu 2 cihazın yazılım bilgisi aynı olabiliyor…

Diğer 9 cihazın cihaz numarası 19A / donanım no 523 (3 cihazda donanım no H24)

Aralık 2015’in belli bir tarihine kadar teslim alınan araçlar app connect olmayan 19A ile gelmiş, ocak-şubat teslim alan arkadaşlar da paylaşırlarsa ve onların cihazları 24A ise bu 19A’ların artık gelmeyeceğini düşünebiliriz, ancak şubat tesliminde bile 19A ile karşılaşıyorsak sorun devam edecek demektir…

Lütfen paylaşıma devam edelim…

üretim tarihi ile teslim tarihi birbirine uyumsuz olabiliyor, yani önce üretilen bir araç öbüründen sonra teslim edilebiliyor, ben geçişin aralıkta olduğunu zannediyordum ancak @Srkn hocamın verdiği bilgiyle demek ki bir geçiş varsa bile bu ocağa sarkmış olabilir, ocak-şubat teslimi alan araçlar yukarıdaki sistem bilgisini paylaşmaya devam ederlerse bunu da ortaya çıkarmış olacağız...

ya bu bana göre tam anlamıyla bir fiyasko. sen 2016 model yılıyla araç satışı yapıyorsun sonra aynı model yılı içinde iki farklı uygulama yapıyorsun. bir kısımımız öz evlat bir kısmımız üvey evlat muamelesi görüyor. sonra açıklamada değişiklik hakkım saklı diyorsun. bende tüketici olarak saklı olan değişiklik hakkından dolayı madur oluyorum. bazı konularda k,i tutumu VW'i her ne kadar kalitelide olsa itici bir marka konumuna düşürüyor. aracı almak için aylarca bayi kapısı çürüt günlerce st kaprisi çek. yok kotasıydı yok sırasıydı vs.  sonuç Ahmet'e var bana yok. Bana neden yok aynı model aynı para ekstra bir opsiyon da değil e peki ne o zaman. Resmen sinir harbi yaşatıyorlar insana. :-  

Geri
Üst Alt