6,5" Composition Media APP Connect

Değerli Dostlar;

Doğuş ile iletişim kuruldu Umut Bey sayesinde.

Doğuş merkez Golf Highline'da hazırlığının olmayacağını söylüyor.

Bu hazırlığın Beetle, Scirocco ve Passat'ta olduğunu aktarmış.

Şu an bana ACİL composition media olan APP Connect menüsü olup deaktif olan bir araç lazım örnek gösterebilmek için.

Olanlar Bana özelden plakasını veya Şasi numarasını atabilir mi?

Sanırım @ansolak hocamda var
hocam comfortline'da bile olan varmış. işler çok karıştı. :)

şimdi konuyu toparlayalım,

1-muhtemelen Cihaz parça no: 3Q0035824A ve Donanim:620 olan bütün composition media'larda ister comfortline ister highline olsun, app connect hazırlığı var

2-doğuş'un bundan haberi yok

3-yeni araçların nasıl geleceği de belirsiz

1-muhtemelen Cihaz parça no: 3Q0035824A ve Donanim:620 olan bütün composition media'larda ister comfortline ister highline olsun, app connect hazırlığı var

gayet doğru hocam. buradaki olay, almanya hangi sebeple 3Q0035824A kodlu cihaz koyuyor??

Sistem Bilgileri;

Cihaz parça no :3Q0035819A

Donanım: 523

Yazılım: 0624

Media Codec : 1.2.0

mirrorlink: yok

appconnect: yok

2015 higline 6,5inc Composition media

:000059-medium: :000059-medium: :000059-medium: :000059-medium:

Hocalarım aracı servise bıraktım öğleden sonra alicam aracı yarın. Aldığım gibi size sistem bilgilerini atarım hocalarım.

bu doğruysa eğer, 2 şeyi öğrenmek lazım,

1- yeni sipariş verirken 3Q0035824A diye belirtmeli miyiz yoksa bundan böyle hep bu mu takılacak, hatta app connect'in aktive için söylendiği gibi 200 eur vs olan fiyatını siparişe ekletebiliyor muyuz?

2- özellikle 2015'te hatta 2016'da alındığı halde 3Q0035824A olmayan cihazlara yazılımla app connect hazırlığını ve aktivasyonunu yüklemek mümkün olacak mı?

1- yeni sipariş verirken 3Q0035824A diye belirtmeli miyiz yoksa bundan böyle hep bu mu takılacak, hatta app connect'in aktive için söylendiği gibi 200 eur vs olan fiyatını siparişe ekletebiliyor muyuz?

2- özellikle 2015'te hatta 2016'da alındığı halde 3Q0035824A olmayan cihazlara yazılımla app connect hazırlığını ve aktivasyonunu yüklemek mümkün olacak mı?
Bu siparişe eklenirse daha pahallı olabilir  gibi geliyor bana. Sonradan Cd olarak alınsa herhalde vergi daha az olur. 

Tıpkı 2016 modellerdeki değişiklikler ve makyajlı kasa gibi yenilikleri bizden takip edebilirler Vw Golf sahipleri.

Şimdi de bir ilk App connect'in resmi açıklamayla açıklığa kavuşturulması gerçekleşecek..

Bizi izlemeye devam edin.... :000071-medium:

Bu kadar güzel soru sormak cidden bir sanat..

Eh dolayısıyla Bunu yapan da sanatkâr...

İşte bu sanatkâra da selam olsun...

Çözümler burada açıklanacak Kıymetli Üstad.

Bu siparişe eklenirse daha pahallı olabilir  gibi geliyor bana. Sonradan Cd olarak alınsa herhalde vergi daha az olur.
yusuf hocam, belki daha pahalı olur ama en azından gelen cihazın app.connect içermesi kesin olur, öbür türlü şimdiki durum şansına...

Tıpkı 2016 modellerdeki değişiklikler ve makyajlı kasa gibi yenilikleri bizden takip edebilirler Vw Golf sahipleri.

Şimdi de bir ilk App connect'in resmi açıklamayla açıklığa kavuşturulması gerçekleşecek..

ben eminim kardeşim, burdan çözemezsen atlayıp almanya'ya da gidersin sen, heyecanla bekliyoruz...

Önderlik güzel şey

O değilde benim araç standart highline ve hissediyorum ki ben bu imkana ulaşamayacağım. Şimdi oldu bende bir moral bozukluğu 

Geri
Üst Alt