6,5" Composition Media APP Connect

Hocalarim aracımı servise getirdim simdi. Gelmişken app connet sordum. Cevap daha Türkiye icin başlamadı oldu. Dedim bizim forum var orda açanlar var. Yok daha dün gittik eğitime onunla ilgili bir gelişme yok dedi.... Bu nasıl anlamadim.Bide hocalarım benim cihazda app connent özelliği var. Fakat herhangi voice fiziksel tuşu yok. Aracim bu arada 2015 ağustos teslim.

Ayrıca gelmişken Skoda geldim. Süperb icin göründüğü gibi smartlink acık direk. Kablo olsa yanımda iOS icin deniyecektim. Gerci resimlerde acık gözüksede bence acık. Ama ST acık olmadığını soluyor. 550 liraya serviste açılıyormuş.

f00677938882da90ec443e15054e6272.jpg

f8889a996a631c58a4ef693ac3325f5b.jpg
Hocam ios deneseydiniz keske. Aracinizin cihaz kodlarini atabilirmisiniz. Is cidden karisti vw fabrikada infotainment sisteminden sorumlu birim haricinde kimsenin birsey bilmediğini dusunmeye basladim. Cunki yabancı forumlarda her ulkenin distribütörü farklı seyler soylemis. Bu is Almanya da cozulur.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üretim: Aralık 2015

Cihaz parça no: 3Q0035819A

Donanım: 523

Yazılım: 0624

Medya codec: 1.2.0

Mirrorlink: yok

Appconnect: yok

ansolak

Uretim: Aralik 2015

Cihaz parça no: 3Q0035824A

Donanim:0620

Yazilim:0624

Appconnect: entegre ama aktiflestirme istiyor

MR

Üretim: Aralık 2015

maniax

üretim: haziran 2015

cihaz parça no: 3Q0035819A

donanım: 523

yazılım: 0608

medya codec: 1.2.0

mirrorlink: yok

appconnect: yok

sorun, "cihaz parça no" ve "donanım no" galiba...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ansolak

Uretim: Aralik 2015

Cihaz parça no: 3Q0035824A

Donanim:0620

Yazilim:0624

Appconnect: entegre ama aktiflestirme istiyor

MR

Üretim: Aralık 2015

maniax

üretim: haziran 2015

cihaz parça no: 3Q0035819A

donanım: 523

yazılım: 0608

medya codec: 1.2.0

mirrorlink: yok

appconnect: yok

sorun, "cihaz parça no" galiba...
mcanerol hocamız atınca bu sorunun cevabı ortaya çıkacak muhtemelen. onun da sonu 24A ise ok, ama 19A ise ve varsa o zaman herşey çorba

bu bilgilere nasıl bakılıyor, arkadaşa söyleyeyim de baksın o da, ne kadar çok örnek olursa sonuca o kadar çabuk gideriz...

şimdi vw türkiyeden gelecek cevabı bekliyorum. dediğim gibi muhtemelen yeterli bilgiye sahip değiller.almanyaya atılan maillere de genelde "please contact your official dealer in Turkey, Dogus Oto A.S" diye cevap geliyo

maksimum istanbuldan arıyorlar

bu iş yazılımla inşallah çözülebilecek bişeydir. çünkü kitapçıkta appconnect için şu modelde sunulur, bunda sunulmaz gibi bi ibare yok.

sağlam şekilde başlarına çökmek lazım aslında ama

bi @Şefik hocamla @jajaja hocamın highline'ları da gelsin de bakalım onlarda durum ne olacak
Bak şimdi içime fena bi kurt düştü [emoji33][emoji33][emoji33]

@maniax @ansolak @magic

Sent from my iPhone using Tapatalk

durum karıştı şimdi, voice yok ama app-connect hazırlığı var...
Bende bunu diyecektim demek ki olay o da deil. bende kendi kendime sinir küpü olmaya başlamıştım. 

Hocalarım bence en mantıklı şey geriye Update beklemek kalıyor. Demekki bu işlem güncelleme ile sağlanabilen bir durum. Çünkü hepimiz acaba hardware mı dedik ama bu bilgi temelli ortalığı karıştırdı :)  artık geriye yazılım farkı kalıyor diye düşünüyor ve öyle olmasını umut ediyorum :)  

su ana kadar en mantıklı sebep ne biliyo musunuz?

ben buldum 

fakirlik :D

mcanerol ve ansolak hocalarımızda var di mi appconnect. bakın donanımlarına. 

araclar neredeyse gırtlak dolu

almanya bence diyo ki "oo adam basmis donanımı, appconnect yollamasak ayıp olur, koyun gitsin abi"

App connect fabrika çıkışlı 200 euroluk bir opsiyon. Bence işini bilen bir ST, sipariş aşamasında bu opsiyonu ekleyebilir.

Bir de discover media navigasyon garip bir şekilde Polo'da 1700 küsur lira, Golf'te 3300 lira. Almanya'da Polo'da 530 euro, Golf'te 550 euro. Yine Doğuş'un cins fiyatlandıralarıyla karşı karşıyayız.

bu bilgilere nasıl bakılıyor, arkadaşa söyleyeyim de baksın o da, ne kadar çok örnek olursa sonuca o kadar çabuk gideriz...
hocam sağ üst setup tuşu - en alt sistem bilgisi

su ana kadar en mantıklı sebep ne biliyo musunuz?ben buldum 

fakirlik [emoji3]

mcanerol ve ansolak hocalarımızda var di mi appconnect. bakın donanımlarına. 

araclar neredeyse gırtlak dolu

almanya bence diyo ki "oo adam basmis donanımı, appconnect yollamasak ayıp olur, koyun gitsin abi"
Arkadasin denedigimiz araci comfortline. Yalniz bi xenon, durban, led stop, isik gorus , cam tavan, 6.5 inch baya opsiyonlu bir arac ondada açık app-connect.

Arkadasin denedigimiz araci comfortline. Yalniz bi xenon, durban, led stop, isik gorus , cam tavan, 6.5 inch baya opsiyonlu bir arac ondada açık app-connect.

hocam o arkadaşınızın versiyon bilgileri nasıl?

Hardware 0620

Değerli Dostlar;

Doğuş ile iletişim kuruldu 

Doğuş merkez Golf Highline'da hazırlığının olmayacağını söylüyor.

Bu hazırlığın Beetle, Scirocco ve Passat'ta olduğunu aktarmış.

Şu an bana ACİL composition media olan APP Connect menüsü olup deaktif olan bir araç lazım örnek gösterebilmek için.

Olanlar Bana özelden plakasını veya Şasi numarasını atabilir mi?

Sanırım @ansolak hocamda var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt