6,5" Composition Media APP Connect

Arkadaşlar, voice tuşu olmayan 6.5'lere mirrorlink de mi yüklenemiyor? Ender'in sitesinde yüklenebileceğine dair bir ilan var ve ilandaki gösterilen passatta voice tuşu yok.

arkadaşlar şuan sıfır araç alacak olanlar neye dikkat etmesi gerekiyor? Highline araçlarda 6.5" ekran ile geliyor dimi? Bunların bir kısmında voice tuşu var bir kısmında yok mu? appconect menüde olup olmama durumu şans mı? voice tuşu ne işe yarıyor onu da bilmiyorum :(

arkadaşlar bi soru sorayım.

şimdi aracımda appconnect veya miror olmayan 6.5" medya var.. telefonumdan spotify açıp bt ile aracımda dinliyorum. direksiyondan track atlatma yapabviliyorum. ve ekranda parça hakkında bilgiler mevcut görünüyor. ama tel veya uygulama üzerinde görünen resim görünmüyor. tel ile veri alışverişi haricinde komutta verebildiğimize göre acaba resmi görmek mümkünmü ?..

arkadaşlar bi soru sorayım.şimdi aracımda appconnect veya miror olmayan 6.5" medya var.. telefonumdan spotify açıp bt ile aracımda dinliyorum. direksiyondan track atlatma yapabviliyorum. ve ekranda parça hakkında bilgiler mevcut görünüyor. ama tel veya uygulama üzerinde görünen resim görünmüyor. tel ile veri alışverişi haricinde komutta verebildiğimize göre acaba resmi görmek mümkünmü ?..
Resim gormek icin sesten ziyade görüntü de aktarmasi lazim. Eski aracimda usb den mp3 calarken eger mp3 lerin icine album resmi eklendiyse onu gosterirdi.

Bende appconnect var spotify resimleri menüleri gorup aractan kontrol edebiliyorsunuz.

En yüksek kalitede cevrimdisi modu ayarlayin evde yada wifi olan biryerde playlistinizi olusturun cunki kotayi baya yiyor. Dedigim gibi yaparsanız parcanin boyutlari buyuk oluyor ama ses muhtesem geliyor hocam.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resim gormek icin sesten ziyade görüntü de aktarmasi lazim. Eski aracimda usb den mp3 calarken eger mp3 lerin icine album resmi eklendiyse onu gosterirdi.

Bende appconnect var spotify resimleri menüleri gorup aractan kontrol edebiliyorsunuz.

En yüksek kalitede cevrimdisi modu ayarlayin evde yada wifi olan biryerde playlistinizi olusturun cunki kotayi baya yiyor. Dedigim gibi yaparsanız parcanin boyutlari buyuk oluyor ama ses muhtesem geliyor hocam.

evet ses kalitesi iyi gerçeklten .. hatta usb veya sd'den bile iyi geliyor nasıl oluyorsa.. hemde bt ses seviyesi orta ayarda...spotify'yi bende çevrim içi kullanıyorum. önce liste yapıyorum ve indiriyorum.

ses verisi ile parça bilgilerinide gönderiyor telefon. belki resim de gönderebilir diye düşünmüştüm.

siz appconect konusunda şanslısınız, bizde uğraşıp duruyoruz.. :)

Benim arac guiede inform ozelligi ile geldi. Internete baglamayi basardim , isme gore bulma ozelligini kesfettim fakat , en yakin benzin istasyonundaki fiyatlar vs gibi seyleri hala kesfedemedim nereden yapiliyor. Bununla ilgili bildiginiz video vs bilgilendirici birseyler olan varmidir ?

arkadaşlar selamlar Onur ben istanbuldan direk bu konuya yazıyorum kusura bakmayın :) , polo bluegt sahibiyim 2015 haziran sonu autoshow ile aldım   , internette composition media ile ilgili araştırmalar yaparken rasladım konunuza bolcana tartışılmış konuşulmuş golf uzerine ama 

aracımda 6.5 olanı mevcut , geri vites kamerası opsiyonu var , menumde mirorlink var servise yonlendiriyor  , usb bağlantım var vs 

neyi destekleyip neyi desteklemediğini neye gore kontrol edebiliyoruz , app connect yükleyebiliyormuyum ?

nereleri çekmem gerekli bilmiyorum ama 1 resim ekliyorum 

teşekkurler şimdiden 

VYzgJZ.jpg

@yusuf

tesekkurler , ilk aldigimda mirorlink i sordugumda ne oldugunu bile bilmiyorlardi ins bunu biliyorlardir :)

@yusuf
tesekkurler , ilk aldigimda mirorlink i sordugumda ne oldugunu bile bilmiyorlardi ins bunu biliyorlardir [emoji4]
Hocam malesef menude appconnect yerine mirrorlink varsa olmuyor.

Sizin cihaz sadece mirrorlink destekliyor.

Onuda actirmayin bence.

Hocam malesef menude appconnect yerine mirrorlink varsa olmuyor.

Sizin cihaz sadece mirrorlink destekliyor.

Onuda actirmayin bence.

Voice tuşu var ama hocam. Yeni nesil appconnect yuklenmiyor mı yine de. Şu işi çözemedim bir türlü :)

Geri
Üst Alt