6,5" Composition Media APP Connect

Bugun yolcu gunesligi icin aracimi servise biraktigim zaman ST ile görüştüm yeni bilgi .

Artik appconnect i geri gorus kamerasi ile birlikte opsiyonlandirmislar. Geri gorus kamerasi fiyatinin icinde gibi olmus ucreti. Yazi genel mudurlukten tum bayilere gitmis.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
adamları da biz uyandırdık ha... yoksa bunlar hayatta ilişkilendiremez geri görüş kamerası ile..

adamları da biz uyandırdık ha... yoksa bunlar hayatta ilişkilendiremez geri görüş kamerası ile..
Yok hocam. Ilk actiran bendim appconnect i.

Benim tanidigim bir st de golf almisti benimle beraber onda appconnect ve geri gorus vardi. Cok konustuk ve ben illa alacagim dedigim zaman once ben bir siparis vereyim benim arabada uygulayalim calisirsa sanada siparis geceriz dedi. Zaten appconnect ten sonra cihaz kurulumunu ilk ben yaptim ve forumda paylaştım. Ardindan bende siparişimi verdim ve uygulattim.

Appconnect cok talep gordu forumumuzda.

Yanilmiyorsam @fradiko hocamiz appconnect uyumlu unite satiyor. Ben olsam bu kadar appconnect sevdalisi olup alip actirirdim cunki elde telefon navigasyon cok güvensiz hemde ekran kucuk, arama geliyor vs bozuluyor. Telefon tutucularda cok kotu duruyor.

Benim icin olmazsa olmazdi.

@ansolak hocam yanlış anladın sen galiba. Uyandırmaktan kastımız doğuş otoyu uyandırmak. Bizim girişimlerimiz olmasa bu işin geri görüş kamerası opsiyonuyla olduğunu belirtmek zorunda kalmayacaklardı.

@ansolak hocam yanlış anladın sen galiba. Uyandırmaktan kastımız doğuş otoyu uyandırmak. Bizim girişimlerimiz olmasa bu işin geri görüş kamerası opsiyonuyla olduğunu belirtmek zorunda kalmayacaklardı.
Dogus oto bu opsiyondan habersizdi. Biz St nin appconnect i actirdiktan sonra cankaya satis muduru gelip iste bizim araclarimiz soyle iyi boyle iyi diye millete anlatiyordu. Ama dediginiz dogru. Opsiyondan habersiz olan onu nasil satsın degilmi. Sayemizde bunu eklediler artık.

Yok hocam. Ilk actiran bendim appconnect i.

Benim tanidigim bir st de golf almisti benimle beraber onda appconnect ve geri gorus vardi. Cok konustuk ve ben illa alacagim dedigim zaman once ben bir siparis vereyim benim arabada uygulayalim calisirsa sanada siparis geceriz dedi. Zaten appconnect ten sonra cihaz kurulumunu ilk ben yaptim ve forumda paylaştım. Ardindan bende siparişimi verdim ve uygulattim.

Appconnect cok talep gordu forumumuzda.

Yanilmiyorsam @fradiko hocamiz appconnect uyumlu unite satiyor. Ben olsam bu kadar appconnect sevdalisi olup alip actirirdim cunki elde telefon navigasyon cok güvensiz hemde ekran kucuk, arama geliyor vs bozuluyor. Telefon tutucularda cok kotu duruyor.

Benim icin olmazsa olmazdi.

bence buradan veya başka herhangibir yerden tartışılmasa doğuş bu işten habersiz olacaktı. hele hele geri görüş kamerası ile hayatta ilişkilendiremez. biz  bile buradan onca paylaşımdan sonra bi sonuca ulaşabilidik. doğuş almanyayı zorlayamıyor heralde bu konuda, yoksa gönderdiğiniz araçlarda appconnect yok , bu işe bi çare bulun, diyemeyecek kadar basiretsiz olmamaları lazım...

satan arkadaştan haberdarım ama 2500 lira az para değil. elimizdekini de satıp satamayağımız meçhul... düşünmüyor değilim ama 2500 lira versemmi bilemedim.

@gokayozyer daha çok gps için istiyordum appconnecti. Ancak olmadı ne yazık ki.

Şu tarz ürünlerde güzel olabilir aslında. Görseldeki gibi bir ürün yok galiba henüz. 

Headup gps olarak aratınca ulaştım. 

Hem gözümüz yolda olur. 

exploride-headsup-main.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu tarz ürünlerde güzel olabilir aslında. Görseldeki gibi bir ürün yok galiba henüz. 

Hem gözümüz yolda olur. 

exploride-headsup-main.jpg
ben navi için çok istemiştim. hem telefondaki app'leri kullanırım ekrandan özellikle müzik app'lerini , ama mirorlink bile çıkmadı ya ne bahtsızmışız..

telden açıp bluetooth'dan dinliyorum mecburen..neyse artık sağlık olsun bişey yapamıyoruz , mahkeme konusu da olcak gibi diil.. bi kişinin  bu konu hakkında bizzat zaman ayırıp uğraşması lazım..

ekrandaki ürün de ilgnçmiş ama şahse öyle bişeyi gözümün önüne monte etmem sanırım..

Hem gözümüz yolda olur. 
Hocam appconnet şahane yaw biz @ansolak hocamdan biliyoruz bence  niyetiniz ve durumunuz varsa alın geçin derim ahmet hocamın araçta 6.5" lik medyada çok şık duruyor 

Konuyu Hayretle okudum.

Başka konulara yazdım hanımın ısrarı üzerine JETTA aldım. 28.9.2015-Comfortline TDI(Siparişle değil ellerindekini aldım,benzinlisi olsa onu alırdım)

Benim arabada bile app-coonect var ama key istiyor.

2016 Golf lerde nasıl olmaz!

-Ayrıca VW servisleri seçmece sanırım.

app-connect e tıklayınca key istedi satıcınıza başvurun gibi bir şey yazdı. Ben de aldığım yeri OPAT Mersin satıcıyı aradım.Durumu anlattım, bana dese beğenirsiniz! Sizin aracınızda o menü yok!

Forotğraflayıp gönderdim olmaz dedi.

Ben şimdi açtırabilirmiyim?

Not; Buraya foto nasıl ekleniyor?

@Ahmet hocam mesaj yazarken altta eklenti var. Oradan yukleyin ve üzerine bir kere tıklayın mesaja ekler. İstanbuldaki servisleri arayın ve bilgi alın derim hocam. Bence eklenir.

@yusuf Teşekkürler Foto ekleme bilgisi için.

Üstteki mesajımdaki bahsettiğim app-connect resimler

.app.PNG

app2.PNG

ses.PNG

ses2.PNG

Konuyu Hayretle okudum.Başka konulara yazdım hanımın ısrarı üzerine JETTA aldım. 28.9.2015-Comfortline TDI(Siparişle değil ellerindekini aldım,benzinlisi olsa onu alırdım)

Benim arabada bile app-coonect var ama key istiyor.

2016 Golf lerde nasıl olmaz!

-Ayrıca VW servisleri seçmece sanırım.

app-connect e tıklayınca key istedi satıcınıza başvurun gibi bir şey yazdı. Ben de aldığım yeri OPAT Mersin satıcıyı aradım.Durumu anlattım, bana dese beğenirsiniz! Sizin aracınızda o menü yok!

Forotğraflayıp gönderdim olmaz dedi.

Ben şimdi açtırabilirmiyim?

Not; Buraya foto nasıl ekleniyor?
Hocam menude varsa yuklenir. Sadece dogus isin kolayina kacmak icin olmuyor diyecek size defalarca buna hazirlikli olun.

Geri
Üst Alt