6,5" Composition Media APP Connect

@ansolak benim gibi yazılımcı biri için pek fazla gelmiyor :)  teknoloji olsun yeterki :)  aynen katılıyorum yani hocam 4 gözle bekliyorum arabamı ilk işim appconnect açtırmak olacak

@ansolak benim gibi yazılımcı biri için pek fazla gelmiyor [emoji4] teknoloji olsun yeterki [emoji4] aynen katılıyorum yani hocam 4 gözle bekliyorum arabamı ilk işim appconnect açtırmak olacak
En erken 15 gune geliyor siparis gecince.

Ben sizin yerinizde olsam arabanin gelme zamani ile senkronize sekilde siparis verir. Arabayi teslim almadan once islemi yaptirirdim

Boylece ikna edip iscilik aldirmazdim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malum sitede 1.500 tl ye org. discover pro 8' satan bir yer var.sadece vw degil tum vw grup araclarina ait benzer donanimlar var.Gerçi aciklama alani pek profesyonel izlenimi vermedi.Ne kadar sagliklidir bilemiyorum.Fikri / bilgisi olan var mi?

Tekrardan merhaba,

Arastirmalara devam ediyorum.Oncelikle bir konuda fikrinizi merak ediyorum mib-2 composition media yerine mib-1 discovery pro alinir mi? Bizimkilerde zaten mirrorlink yok en azindan navigasyon ve dvd olmus olur. Fakat ben hala bizimkilerde mirrorlink olmadigindan emin degilim.Soyleki, Menu tusuna basili tutup servis menusunu actiginizda, asagidaki maddede mirrorlink basligi var ve Ok yaziyor. Burasi vag com ile aktif hale getirilebiliyormus ve menude boylece cikiyormus ikon. Yani olmasa burada ne isi var diyor insan. (Fakat update tarihi 2013 yaziyor) Sizde kontrol edermisiniz 19A li ve diger model arkadaslar sizdede mirrorlink kismi varmi orada? Ilgili resimler sirasiyla asagidadir.

Ekli dosyayı görüntüle 3808

Ekli dosyayı görüntüle 3809

Ekli dosyayı görüntüle 3810

Ekli dosyayı görüntüle 3811

Ekli dosyayı görüntüle 3812

Ekli dosyayı görüntüle 3813

Ekli dosyayı görüntüle 3814

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kanu55

Midline donanımla Discover Pro alınamıyor maalesef Değerli Hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kanu55

Midline donanımla Discover Pro alınamıyor maalesef Değerli Hocam.
Degerli Hocam, unitesini disardan alip ayri kendim takacagim, o yuzden fikrinizi almak istiyorum. Diger konuda bilgilerinizi merakla bekliyorum. Bakalim sizdede servis menusunde mirrorlink gozukuyormu.

Degerli Hocam, unitesini disardan alip ayri kendim takacagim, o yuzden fikrinizi almak istiyorum. Diger konuda bilgilerinizi merakla bekliyorum. Bakalim sizdede servis menusunde mirrorlink gozukuyormu.
Discover pro takılamaz çünkü fabrikasyon alt yapısı yok.

bu arada sorunuzun tam yanıtı mib-1 Discover pro larda App Connect ve mirror link bağlantısı veya hazırlığı bulunmuyor.

mib- 2 Discover pro 'larda mevcuttur bu özellik.

Ancak imkansız değil Apo usta gibi konuya hakim kişiler altyapıyı da yeniden sipariş ederek yenileyebiliyorlar. 

Fakat oldukça pahalıya geleceği kesin..

19A altyapısına sahip versiyonlarda App Connect ve mirror link bağlantısı veya hazırlığı bulunmuyor.

Merhaba
Aracımı bugün servise götürdüğümde yeni tiguanı gördüm. Aracın media ekranı gözüme çarptı bu arada. Media ekranında sol alt köşede mute tuşu vardı. Menülerini dolaştım ve menülerinde app connect olduğunu gördüm. Aracın özelliklerine baktım, media ekranı composition media olarak geçiyor. Fakat boyut olarak 8 inçlik bir ekrandı. WV deki bu media ekranları olayı iyice çorba olmuş gibi. Hangi araca hangisini takıyorlar, neye göre bu kadar donanım ve yazılım farklılığı var hiç belli değil. Bunu görünce yine kafamda soru işaretleri oluştu.

En erken 15 gune geliyor siparis gecince.

Ben sizin yerinizde olsam arabanin gelme zamani ile senkronize sekilde siparis verir. Arabayi teslim almadan once islemi yaptirirdim

Boylece ikna edip iscilik aldirmazdim.

Güvenemiyorum hocam appconnect olmazsa çok üzülürüm.

Bugun yolcu gunesligi icin aracimi servise biraktigim zaman ST ile görüştüm yeni bilgi .

Artik appconnect i geri gorus kamerasi ile birlikte opsiyonlandirmislar. Geri gorus kamerasi fiyatinin icinde gibi olmus ucreti. Yazi genel mudurlukten tum bayilere gitmis.

Bugun yolcu gunesligi icin aracimi servise biraktigim zaman ST ile görüştüm yeni bilgi .

Artik appconnect i geri gorus kamerasi ile birlikte opsiyonlandirmislar. Geri gorus kamerasi fiyatinin icinde gibi olmus ucreti. Yazi genel mudurlukten tum bayilere gitmis.

Sağolsunlar bizi sadece bu yönden ciddiye alıp en azından millete bak bunu alırsan bunu vericez yanında demişler. Olan yine bize oldu. 

Hiçbirimiz bi girişimde bulunmadıkça bu işler böyle devam eder 

Adamların ciddiyetsizliğini anlamak için şikayet sitesine bakın görürsünüz. hiç bir şikayete cevap vermiyorlar. bir de bu adamlara destek çıkan bir kesim var. dh'de sanırım adamlar bildiğin doğuş oto çalışanı gibi savunmaya geçmişler çok ilginç geldi. Gerçi bunlara funboy diyorlar ama ilginç. 

Geri
Üst Alt