Jump to content

Recommended Posts

değerli arkadaşlar; 6.5' ekran sahipleri olarak appconnect ve mirrorlink özelliklerine sahip olma konusunda tutarsızlıklar var. problemlerimizi buradan paylaşmaya ve organize olmaya devam edelim.

ben sonlara doğru olan mesajlardan birinde yazılım ve donanım kodlarımı paylaştım.

vakit buldukça lüften paylaşalım

ilgili mesajlarınızı taşıdım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 912
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Benim aracım da aralık 2015 üretimi ama menüde appconnect bulunmuyor. Çok saçma bir durum olmuş.   Üretim yılı:2015 Üretim/Gün/Hafta/Ay: 1.Gün/49.Hafta/Aralık   Sistem Bilgile

Keşke cevirseymissiniz, Almanca bilmeyenler var aramizda

Ürün kodu 5G0 035 222E dün aldım bugün Apo ustaya taktırdım ve stabil çalışıyor discover pro ile.  

Konudaki görseller

29 dakika önce, maniax yazdı:

güzel haber hocam. belki de bizim menülere de appconnect, ya da en azından mirrorlink gelir. bakıma artık inşallah benim yeni versiyon.

bi kere güncellendi kasımda çünkü

Açıkçası benimde aklıma mirrorlink güncellemesi mi var acaba ? diye geldi o yüzden erteledim. İnşallah eklenir de daha bir keyif alınır :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, maniax yazdı:

yani valla sesli komut sistemi, appconnect vs. bunların bedava olacağı konusundaki inancım zayıf. araçlarını sene sonu teslim alıp menülerinde appconnect olanlar bile 1100 TL civarı bi bedelle açtırma arefesindeler

Hocam bende aracımı 05.01.2016 tarihinde aldım ama bende yok appconnect

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Caner yazdı:

Hocam bende aracımı 05.01.2016 tarihinde aldım ama bende yok appconnect

zaten en çözemediğimiz konulardan biri de bu. zaman bağımlı da değil. aralık civarı alan arkadaşların bazılarında var. donanıma göre desem çok saçma. neye göre var-yok bilemiyoruz

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, maniax yazdı:

gayet yerinde ve zamanında oldu hocam. ekranıyla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar şu an servis randevularını mart başına almaya başlayabilirler. :'(

hocam kesin haberi bana verecekler. o zaman burada paylaşırım. sonra herkes en yakın servise güncelleme gelip gelmediğini sorar randevu alır. daha garanti olur

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, maniax yazdı:

zaten en çözemediğimiz konulardan biri de bu. zaman bağımlı da değil. aralık civarı alan arkadaşların bazılarında var. donanıma göre desem çok saçma. neye göre var-yok bilemiyoruz

Acaba aracın üretim yeri ile alakalı olabilir mi diyeceğim ama o da değildir. Benim üretim yeri Wolfsburg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Hocam bende arabayı alırken bir konuşma geçmişti artık Golf üretimini Almanya dışında da yapmaya başlamışlar. Hatta inşallah dış üretim denk gelmez diye dua bile etmişliğim var

Aracim aralik wolfsburg uretimi. Uzerinde 15k lik opsiyon var.

App-connect menude var.

Skoda octavia si olan arkadasim var 7. Aydan once uretilmis yine 6.5 inch smartlink (bizdeki app-connect) açılamiyor demis servis. Donanim versiyonu uyusmuyor demisler.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaslar bugun arkadasin

Cd si ve aktivasyon kodu geldi. Serviste gelen 3 adet tek kullanimlik kod araca tanitildi.

de6093d44d394defea7c87f289d07510.jpg

Arkadas baglantiyi tam kuramadi cunki google bu hizmeti ulkemize vermiyor. Bir kac internet arastirmasi ile hallettik. Google tarafinda hersey cok guzel calisiyor. Apple tarafini deneyemedik. Voice kontrol olan araclarda direksiyondaki tus ta calismaya basliyor. Ask google tusu oluyor. Mesela Starbucks dedigini zaman en yakindakini bulup yönlendiriyor.

spotify, tune in, stitcher, google music hepsi cok guzel calisiyor.

f83fd4f0cbf44ad205cb94d48d8f7676.jpg

a10d13ff6f095e5695edbb010e0419f7.jpg

Navigasyon zaten google navigasyon sesli yönlendirme vs onuda begendik.

87cb2c6eea0257c9f2fee785fc12021c.jpg

Kabloyu taktiginiz gibi bağlaniyor stabil.

Acan ustaya sormasini istemistim ozellikle. Menusunde olan araclarda donanim seviyesi farkli demis.Menusunde olmayan araclarda açılamiyor malesef.

Bende yarin siparisi gecicem ins.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, ansolak yazdı:

Cd si ve aktivasyon kodu geldi. Serviste gelen 3 adet tek kullanimlik kod araca tanitildi.

Arkadas baglantiyi tam kuramadi cunki google bu hizmeti ulkemize vermiyor. Bir kac internet arastirmasi ile hallettik. Google tarafinda hersey cok guzel calisiyor. Apple tarafini deneyemedik. Voice kontrol olan araclarda direksiyondaki tus ta calismaya basliyor. Ask google tusu oluyor. Mesela Starbucks dedigini zaman en yakindakini bulup yönlendiriyor.

Acan ustaya sormasini istemistim ozellikle. Menusunde olan araclarda donanim seviyesi farkli demis.Menusunde olmayan araclarda açılamiyor malesef.

orhan hocam bu haksızlık degılmı benım menumde app connet yok halbukı aracım 2015 aralık cıkıslı aynı ay cıkan baska araclarda var halbukı bu nasıl bır sansdır yahuuuu:000059-medium:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel bi almancayla almanyaya mail atmalı. bu bence hak ihlalidir. sonuçta appconnect gelenler bunu özellikle istemedi. ve bu bir hediye değil. 6.5' ekrana sahip herkes sahip olabilmeli.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
güzel bi almancayla almanyaya mail atmalı. bu bence hak ihlalidir. sonuçta appconnect gelenler bunu özellikle istemedi. ve bu bir hediye değil. 6.5' ekrana sahip herkes sahip olabilmeli.

Ingilizce de olabilir. Lakin guzel bir sekilde anlatilmali. Ben arabami beklerken bir yandan da acaba icinde appconnect olacakmi olmayacakmi seklinde cogu kez dusunmusumdur. Hatta tirdan inince kontrole gittimde baktigim ilk sey o olmuştu. ST ve hatta dogus parca sorumlusu bana gelmeyecegini soylemislerdi. Bende polo loungelarda bile geliyor boyle birsey olursa yaziklar olsun diyordum. Bence yazilmali kesinlikle. Diger vag grubu araclarda 7. Ay yani 2016 sasi koduna geciste bu degisiklikler olmus ve net bir cizgi cizmisler. (7. Aydan sonra üretilen araclarda bulunmaktadir diye.)

Aralik ta dahi uretilen araclarin bazılarında var bazilarinda yoksa bunun nedenleri kesinlikle arastirilmali.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam apple ilede deneseniz süper olur. Acaba onda durum nasıl malum iOS kullanan sayısı epey fazla. Bide hocam fiyat ne kadar ödendi ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ansolak Hocam bu haber hiç iyi olmadı.Sen git 6.5" cihaz al ama bu özellikleri kullanama.Gerçekten adil değil.Çalışanlar ve çalışmayanlar arasında donanım farkı neymiş çok merak ettim gerçekten.Sizden ricam kendi aracınız için servise gittiğinizde bu konuyu tekrar görüşebilirmisiniz mümkünse daha detaylı olarak.

SAYGILARLA

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

az önce doğuş türkiyeye mail attım. bakalım ne diyecekler.

gerçi yüksek ihtimalle servisimizle irtibata geçin diyecekler de.

appconnect'in varlığını belirleyen etmenler nelerdir diye sordum :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim aracım da aralık 2015 üretimi ama menüde appconnect bulunmuyor. Çok saçma bir durum olmuş.

Üretim yılı:2015

Üretim/Gün/Hafta/Ay: 1.Gün/49.Hafta/Aralık

Sistem Bilgileri;

Cihaz parça no :3Q0035819A

Donanım: 523

Yazılım: 0624

Media Codec : 1.2.0

mirrorlink: yok

appconnect: yok

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu gerçekte canımı sıktı iyice. Ya nasıl bir düzensizliktir bu iş. Sanki aracı satın alırken tombala çektik ve bana çıkmadı. Şimdi Satış temsilcilerine sorsak öyle bir menü biriminden haberleri dahi yoktur %90 lık bir kesimin. Yazılım eksiklikleri bence bu fark. Hocalarımdan bazıları hatırlıyor ise yakın zamanda yeni yazılımın bu ay sonunda dağıtılacağı gibi bir haber üzerine buraya yazmıştım. Belki yeni yazılım geldiğinde güncelleme gerçekleştirilince bu saçma ötesi sorunda çözülmüş olur diye düşünüyorum @maniax @magic

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi vw türkiyeden gelecek cevabı bekliyorum. dediğim gibi muhtemelen yeterli bilgiye sahip değiller.

almanyaya atılan maillere de genelde "please contact your official dealer in Turkey, Dogus Oto A.S" diye cevap geliyo

maksimum istanbuldan arıyorlar

bu iş yazılımla inşallah çözülebilecek bişeydir. çünkü kitapçıkta appconnect için şu modelde sunulur, bunda sunulmaz gibi bi ibare yok.

sağlam şekilde başlarına çökmek lazım aslında ama

bi @Şefik hocamla @jajaja hocamın highline'ları da gelsin de bakalım onlarda durum ne olacak

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Simdi yurt disi forumlari kurcaladim 2 dk. Soyle bir sikinti var aynisi pololarda da var. 6.5 cihazlarda farkli donanimlar geliyor. Avrupada app-connect bir opsiyon. Araci alirken ekletirseniz acik geliyor. Araclar uretilirken 6xx hardware kodlu cihazlarda bu sisteme yuklenmis olarak geliyor. Cihazin sol alt kosesinde (voice) fiziksel tusu var. Birde 5xx hardware kodlu cihazlar var bu cihazlarda 6.5 inch ama (voice) tusu yerine (mute) var bu cihazlarda. Avrupada da bir muamma var. Gerekli yerlere mail atmislar farkli cevaplar almislar. Bunlari sizinle paylasayim.

1. Cihazlar fabrika cikisinda 6.5 inch takılıyor ama boyle farkliliklar olabilir diye. Donanim farkliligi olan araclarda bir degisim yapamayiz demis kimi vw ulke distributoru.

2. Temmuz da biri yazmis italyadan ona da yil sonu bir yazilim guncellemesi degil yaklasik 2 saat suren komple bir yazılım yuklenerek belki sorun cozulur demisler. O da olmamis.

3. Fabrikadan alirken siparis edenler direk kullanmis. Acik halde gelmis.

Bizim ulkede muamma şuan.

Soyle birsey yapabiliriz bu topic altina herkes sirayla. Donanim kodu. Yazilim kodu. Arac uretim tarihi ay olarak. Arac donanimlari.

Seklinde yazarsak belki bir bag kurabiliriz. Kuramasak bile liste halinde mail olarak yazabiliriz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman ben başlayayım, gerekirse excel tablosu yapıp önlerine koyarız

üretim: haziran 2015

cihaz parça no: 3Q0035819A

donanım: 523

yazılım: 0608

medya codec: 1.2.0

mirrorlink: yok

appconnect: yok

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, maniax yazdı:

şimdi vw türkiyeden gelecek cevabı bekliyorum. dediğim gibi muhtemelen yeterli bilgiye sahip değiller.

almanyaya atılan maillere de genelde "please contact your official dealer in Turkey, Dogus Oto A.S" diye cevap geliyo

maksimum istanbuldan arıyorlar

bu iş yazılımla inşallah çözülebilecek bişeydir. çünkü kitapçıkta appconnect için şu modelde sunulur, bunda sunulmaz gibi bi ibare yok.

sağlam şekilde başlarına çökmek lazım aslında ama

bi @Şefik hocamla @jajaja hocamın highline'ları da gelsin de bakalım onlarda durum ne olacak

Murat hocam, aynı model yılındaki aracın herhangi bir parçasının farklı olması ilan gerektirir zaten, öyle bir ilan da olmadığına göre, yazılımdansa ücretsiz yazılım yükleyecekler, donanımsal ise o parçayı ücretsiz değiştirecekler başka yolu yok,

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, magic yazdı:

Murat hocam, aynı model yılındaki aracın herhangi bir parçasının farklı olması ilan gerektirir zaten, öyle bir ilan da olmadığına göre, yazılımdansa ücretsiz yazılım yükleyecekler, donanımsal ise o parçayı ücretsiz değiştirecekler başka yolu yok,

işte şöyle bi sıkıntı var. mesela ahmet hocamda bizdeki mute tuşu yerine voice tuşu var. muhtemelen o ufak da olsa farklı bi cihaz. temelde aynı altyapıya sahip 2. nesil bir composition media hepimizinki. ama böyle bi fark var işte anlayamıyoruz.

karşımızda bizi kaale alabilecek bizim kadar bilgiye sahip olmayan insanlar olduğu için, ve çoğunlukla muhatap alıncak doğru kişiyi bulamadığımız için hakkımızı nasıl arayacağız bilemiyorum &o

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, ansolak yazdı:

Simdi yurt disi forumlari kurcaladim 2 dk. Soyle bir sikinti var aynisi pololarda da var. 6.5 cihazlarda farkli donanimlar geliyor. Avrupada app-connect bir opsiyon. Araci alirken ekletirseniz acik geliyor. Araclar uretilirken 6xx hardware kodlu cihazlarda bu sisteme yuklenmis olarak geliyor. Cihazin sol alt kosesinde (voice) fiziksel tusu var. Birde 5xx hardware kodlu cihazlar var bu cihazlarda 6.5 inch ama (voice) tusu yerine (mute) var bu cihazlarda. Avrupada da bir muamma var. Gerekli yerlere mail atmislar farkli cevaplar almislar. Bunlari sizinle paylasayim.

1. Cihazlar fabrika cikisinda 6.5 inch takılıyor ama boyle farkliliklar olabilir diye. Donanim farkliligi olan araclarda bir degisim yapamayiz demis kimi vw ulke distributoru.

2. Temmuz da biri yazmis italyadan ona da yil sonu bir yazilim guncellemesi degil yaklasik 2 saat suren komple bir yazılım yuklenerek belki sorun cozulur demisler. O da olmamis.

3. Fabrikadan alirken siparis edenler direk kullanmis. Acik halde gelmis.

Bizim ulkede muamma şuan.

Soyle birsey yapabiliriz bu topic altina herkes sirayla. Donanim kodu. Yazilim kodu. Arac uretim tarihi ay olarak. Arac donanimlari.

Seklinde yazarsak belki bir bag kurabiliriz. Kuramasak bile liste halinde mail olarak yazabiliriz.

hocam, o vakit bize gönderilen araçlar böyle bir opsiyon seçeneği olmadığı için o sırada ne varsa o eklenerek gönderiliyor,

sol altta voice tuşu olan cihazlar app connect içeriyor değil mi,

yeni siparişte belirtmekte fayda var diye düşünüyorum...

bir faydası olur mu acaba ? @silvershadow

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam, o vakit bize gönderilen araçlar böyle bir opsiyon seçeneği olmadığı için o sırada ne varsa o eklenerek gönderiliyor,

sol altta voice tuşu olan cihazlar app connect içeriyor değil mi,

yeni siparişte belirtmekte fayda var diye düşünüyorum...

bir faydası olur mu acaba ? @silvershadow

Avrupada bir opsiyon bu kesin bilgi. Neden opsiyon? Cunki apple ve google ile bir anlasma neticesinde kullaniyoruz bu teknolojileri yani telif hakki gibi düşünün. Ins. Sunu demezler nasil otomobil lastikleri farkli takiliyor ve bu lastiklerin birbirlerinden farkliliklari var. Bu cihazlar da da boyle farkliliklar olabiliyor farkli seri takılıyor.

En son olarak vw nin yaz aylarinda apple ve google la bu is icin anlasmalarinda bir problem vardi gec giderdiler. Bunun yansimasi olarak bu cihazlarda farkliliklar olabilir mi acaba.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      Arkadaşlar merhaba 2018 Seat leon model araçta mirrorlink ve carplay aktif etmek istiyorum elimde obdeleven cihazı var acaba obdevelen ile aktif ettiğimde çalışırmı yoksa tekrar aktivasyon kodumu ister? Yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Ender
      Merhaba Sevgili Golf Tutkunu Dostları;
      Forum Üyelerimiz için vw  Golf araçlarımıza ve VW Grubuna dair her alan da Daima yeni bilgiler, , Gelişmeler ve Faydalı konular ile  Sizlere yardımcı olma noktasında Sürekli Gayret içerisindeyiz.Bugün Media kısmına el atacağız bu konumuzda. Yakın Arkadaşım olan Dr. Hİ-Fİ  Gürhan Bey ile birlikte 1-2 aydır Argesini Yapıp değerlendirmelerde Bulunduğumuz NAVİİN media çözümleri Cihazını Deneyimleyerek sizlerle Paylaşıyorum. Her Zaman eleştiri konusu olan Golf Araçlarımızın Media Ünitesini hep eksik ve yetersiz bulmuşuzdur. Gelişen Teknoloji ve Artan ve ihtiyac durumuna gelen Araç Mediaları Kısmında Güzel bir gelişme olduğunu düşündüğüm bu cihazdan sizlere bahsetmek ve yorumlarınızı da almak istedim.
          ****Cihaz Çalışabilmesi için  APP Connect Özelliği Açık olmalıdır****
      Cihaz Adı : NAVİİN 
      Cihazı Kullandım Kendi aracımda hem İphone hemde Andorid Akıllı cihazda deneyimledim. Şahsi Görüşüm özellikle Crak yapmak istemeyen İphone kullancılarına  Wİ*Fİ ile kablosuz bağlantısı büyük avantaj sağlamakta. Andorid  USB bağlantısı ile de çok başarılı zaten temelde Android bir Cihaz uygulaması. Güncellenebilir versiyon, İçerisinde TV izleme, Radyo, Navihasyon, Youtube , Chrome Tarayıcı yüklü. Dosya Yönetiminden Uygulamalar Yüklenebilmekte. Araç Media Kullancılarının Taleplerini çok rahatlıkla karşılayacak bir durumda.
      İphone İOS ve  Samsung ,Tüm Android Akıllı telefonları Destekliyor.Arayüzü kullanışlı ve Hızlı Tepkileri var.
      Kutu içerisinde GPS modül bulunmakta. Araca bağlantı kabloları ve USB mevcut.
      Aşağıdaki video ve resimlerden uygulama adına bilgiler mevcut İzlemenizi tavsiye ediyorum  .Resimler Aracımı satmadan 1 gün öncesinde bana aittir.
      Fiyat: 2750 TL olmakla birlikte ; Selamımı İleten , Golftutkusu Forum Üyelerimize 2600 TL.
      Birden fazla alım gerçekleşirse forum içinde 2500 TL 
      Firma Sahibi Gürhan Bey instagram ---  dr.hifi.09  
      ***********************************************************************************************************************************
      Pozitif Bulduğum Yönleri;
      Güncel Çözümler içerisinde En zahmetsiz ve Kolay Kullanıma Sahip olması
      İphone için Kablosuz  Wİ-Fİ bağlanabilme, Andorid için USB ile direk bağlanma.
      Hızlı Çalışması ve İçeriğinde Genel Uygulamaların hazır bulunması.
      Orjinal mediaya Ekleme Kesme Biçme vb hiçbir işlem uygulanmaması ve Tek Tuşla Orjinal Media Ekranına Geçiş Sağlaması.
      Cihazın Ergonomik bir yapıda olmasından kaynaklı Kolçak ,Bardaklık veya vites önü  eşya bölmesine rahatlıkla sığması.
      Cihazı APP Connect Açık olan Tüm araçlarınızda kullanabilme, Taşıma  özelliği
      USB den Film Müzik video oynatma özelliği
      VW Grubu Araçlarda Çok daha başarılı performansı sunmakta , Diğer araç modellerine de uygulanabiliyor ( Toyota Reno- Nissan-BMW Vs)
      ***********************************************************************************************************************************
      Fiyat Konusunda  Yorumum; belki daha ulaşılabilir olabilirmiş diye düşünmüyor değilim, Lakin Media çözümleri için Ödenen Paralara Şahit olunca ve yaptığı işlevi düşününce Çok da abartı olmadığı kanısındayım. Açık konuşmak gerekirse Normal bir Akıllı Telefon veya Normal bir Cihaz parasıyla aynı olsa da Yaptığı iş sanki  ücretini hak ediyor. Gürhan Bey de Sağolsun Elindeki imkanlar dahilinde biz Forum Dostlarımıza bu indirimi sağladı. 
      Düşünen Arkadaşlarımız ve Bu tarz bir Çözüm arayanlar adına Faydası olacağından , Bilgi Tecrübe Paylaştıkça Artacağından ve Foruma Katkımızın devam etmesi adına Sizlerle Bu konuyu paylaştım. Umarım Hayırlı olur  birkaç arkadaşımız bile fayda görse memnun olurum.
      Değerli yorum ve Sorularınızı Konu Başlığı altına yazarsınız dostlar.
      Herkese Keyifli forumlar dilerim.
      Resim ve Video Anlatım Linkini Alttadır.

• Yazan: freelance
      Merhaba arkadaşlar,
      6.5 inç carplay mirrorlink destekli yeni cihazımda birçok deneme yapmama rağmen Xiaomi telefonu Mirrorlink ile cihaza bağlayamadım.Normalde bu cihazın Mirrorlink desteği olmadığını biliyorum.Geliştirici seçeneklerinden Usb Ayıklama Modunu'da aktif edip deneme yaptım.Sonuç olumsuz.
      Belki aranızda bir şekilde bu özelliği kullanabilen vardır diye sormak istedim.

• Yazan: yer_ucagi_34
      Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım.
      Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla nasıl yaptığını sormama rağmen söylemiyor. Daha önceden @yusuf hocam da yapmıştı fakat iPhone’da ve böyle yatay şekilde komple telefon ekranını yansıtmayı ilk defa görüyorum. Ayrıca bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış olduğunu yine ilk defa görüyorum.
      Benim araca da yapacağına söz verdi, sabırsızlıkla bekliyorum. Benim araca yaparken detaylı foto video atmaya çalışırım. @silvershadow @Nfk @[email protected] @fcsrn @Ender @Alperen099

@Jesi Hocamızın aracına da uygulamamızı gerçekleştirdik. 6.5” ekrana yaptığımız ilk uygulama oldu aynı zamanda.

• Yazan: mersamut
      Merhaba arkadaşlar,
      aracıma usb'den telefonu bağladığımda mirror link ile hakaret halinde görüntü izlemek istiyorum.
      örneğin youtubeden bir video açtığımda madia player da görmek istiyorum.
      internetten passata veya skodaya kodlama yapan gördüm.
      ancak konuyla ilgili bir tecrübem yok.
      bana yol gösterir misiniz?
      hangi kablo ve nerden almalıyım...
      yada daha önce yapan var mı?
      yoksa hiç uğraşmadan bu işi yapan bir yere mi yaptırmalıyım?(kabloyla sonradan başka bir işlem yapacağımı sanmıyorum)
      önerilerinize ihtiyacım var..

• Yeni Oluştur...