PLA 3.0 sonrası park etme sorunu

@HONEY Başka modül olmadığından denemedik. Fakat versiyonu C idi D ye flaşladık.

Bülent abi bu iş hallolsun İstanbula gelince sana baklava ısmarlayacam  :D

@agacmalzeme hocam sizde ACC’de de sorun çıkmıştı galiba. Bir talihsizliktir gidiyor aracınızda, bir yerde düzelmesi lazım :)  

@pharmacisth ACC yi sağolsun @İlker34 arkadaşımızın sayesinde hallettik sorunsuz çalışıyor. Yanlız lane assist için camı takarken sanırım tam oturtamadılar rüzgar sesi yapıyor hafta içi yeniden sökülüp takılacak oda hallolur inşallah. Fakat bu sensör işi çok sorun oluyor.

Aynı sorun bende de mevcut. Çözüme kavuşursa güzel olur. Tekerlek hız sensörü ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bir ara pla 3.0 manevra frenleme kodlamaya çalışırken böyle bir hata almıştım. Çözemeyince 2.0 ile yola devam ettim ama sizin gibi uyarı alıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı sorunlar bendede mevcut. pl3.0 beyni değişti. 4 sensör değişti sorun devam ediyor. arabam 2015 model ön arka park sensörleri fabrika çıkışlı. sizdeki sorunla aynı,  bende bir video ekledim direksiyonu çevirince ses seviyesi artıyor. videoda kafam karışmış araç sağ taraf hata vermiş ben sol taraf boş diyorum. arabanın sağ tarafındada engel yok. Araç dikey, yatay vs. park etme işmenini yapıyor, bu arada bazen bu hatadan dolayı park manevra freni devreye giriyor.

Umarım yardımcı olacak birileri vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 dakika önce, hakan1979 yazdı:

Aynı sorunlar bendede mevcut. pl3.0 beyni değişti. 4 sensör değişti sorun devam ediyor. arabam 2015 model ön arka park sensörleri fabrika çıkışlı. sizdeki sorunla aynı,  bende bir video ekledim direksiyonu çevirince ses seviyesi artıyor. videoda kafam karışmış araç sağ taraf hata vermiş ben sol taraf boş diyorum. arabanın sağ tarafındada engel yok. Araç dikey, yatay vs. park etme işmenini yapıyor, bu arada bazen bu hatadan dolayı park manevra freni devreye giriyor.

Umarım yardımcı olacak birileri vardır.

Hoca senin araba sag tarafa uyari veriyor. Ben mi yanlis görüyorum? 😃

@İlker34 Evet dediğin gibi bugün biraz denedim sağ arka tarafa yanaşınca sol taraftada sensörler aktif oluyor yarın değiştirip sonucuna bakacağım.

@hakan1979 bugün arka pla sensörlerinin park modülündeki kablo yerlerini değiştirdim 8 ve 19 nolu pinler. Tüm sorunlar düzeldi şu an araç inanılmaz şekilde stabil çalışıyor sağolsun @İlker34 arkadaşımızın dikkati ile. Sensörleri yerlerinin yanlış olabileceğini söyledi. Takarken gözden kaçmış demekki yerleri farklı olunca inanılmaz kafası karışmış aracın. Şu an sorunların hepsi düzeldi. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar kesinlikle tesisatı kontrol etsin.

[mention=4729]hakan1979[/mention] bugün arka pla sensörlerinin park modülündeki kablo yerlerini değiştirdim 8 ve 19 nolu pinler. Tüm sorunlar düzeldi şu an araç inanılmaz şekilde stabil çalışıyor sağolsun [mention=1620]İlker34[/mention] arkadaşımızın dikkati ile. Sensörleri yerlerinin yanlış olabileceğini söyledi. Takarken gözden kaçmış demekki yerleri farklı olunca inanılmaz kafası karışmış aracın. Şu an sorunların hepsi düzeldi. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar kesinlikle tesisatı kontrol etsin.
Oleyyyyyy gelsin baklava börekler

Geri
Üst Alt