Hunter Balans Makinesi | Kışlık Lastikten & Yazlık Lastiğe Geçiş | Aklınızda Bulunsun !

Kislik yazlik yazlik kislik bende error verdim

Yandik simdi bizde hunter balansci arayacagiz

Cehalet mutluluktu yaaa ne guzel

Guzel bilgilendirici video olmus ustad ellerine saglik

Değil mi ya, balans makinesinin markasını geçtim benim gözümde çok basit bir işlemdi. Videoda yanda duran silindirsiz  eski nesil bile hunter marka ve o bile diğerlerine göre üstünmüş. Cehalet güzel bir şeymiş gerçekten, eskiden sorgulamazdım bile vur geç :)  

Kışlık lastikleri yazlık janta, yazlık lastikleri kışlık janta diyeceğime orda hata verdim :D  

Kışlık yazlık ayrı takımsa neden balans gerekiyor jant lastikten ayrılmıyor sonuçta balans bozuluyor mu o şekilde 

Kışlık yazlık ayrı takımsa neden balans gerekiyor jant lastikten ayrılmıyor sonuçta balans bozuluyor mu o şekilde 
Çünkü kışlık diye aldığın jantları daha çok beğendim ve yazlıklara takmaya karar verdim. Videonun başında verdiğim error'den anlaşılacağı şekilde bro kışlıkları söküp yazlıklara, yazlıkları söküp kışlıklara taktık. Yani 8 lastiğide jantlarından çıkardık. Bundan sonra gerek yok tabiki balans yaptırmaya :)  

Makinanın detaylarına değilde ustaların detaylara hakimiyetine ve sallamasyon iş yapmamalarina daha çok şaşırdım!

Senin adanadaylen golf ile cektiğin  video dan görüp jant lastık değişiminde adana da aytutulduya gittim  👍

harika olmuş emeğine sağlık 

Kislik yazlik yazlik kislik bende error verdim

Yandik simdi bizde hunter balansci arayacagiz

Cehalet mutluluktu yaaa ne guzel

Guzel bilgilendirici video olmus ustad ellerine saglik
Hunter Rot Balans Mahmut Usta Maslak

rsa ankara :)  pardon @mehmetmert teşekkürler... 

Ben de takıntı var 🤯 mesela benim sanayideki sürekli gittiğim michelin bayisine yaz kış lastik değişimleri ya da farklı sebep ile jant özellikle yerinde çıktı ise 🙈 üçe beşe bakmam rot ayarı için cihza taktırırım kontrol edilir çıkarım... gittiğin yerdeki sistem yok mesela istanbulda bı şekilde yapacak yeri bulmak gerek:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt