Jump to content

Lane assist sistemi & Taiwan Kayar Led Stop

Recommended Posts

Ben ACC yaparken 3Q0907379AB Kodlu Abs unitesini takmaya niyetlenmistim baya, Stop&Go vs hersey destekliyor diye :) Bendeki ABS Unitesinin ozelliklerinde görünmüyordu Stop&Go, yinede once deneyelim bakalım dedik ve taktik, çalışınca kurtuldum değişmekten, hafif titreşim sesi var durmaya yakin ama degismekten iyidir :)

Arkadaşımda daha eski bi Abs pompasi olmasına rağmen onda da Stop&Go çalıştı. Ama bende manevra Frenleme çalıştığı halde onunkinde calistiramadik.

Benim Pompa 3Q0907379F arkadasimdaki 5Q0907379L.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ürün Adı:  Lane assist sistemi & taiwan kayar Led stop  Detaylar:  Lane assist : Kamera + plastik trimler + tesisat ( Ürün sıfırdır) Taiwan Kayar Led Stop : 3-4 ay kullanıldı. Orjinal st

Tum ustadlar burda masallah hepsi yazıyor hic birsey anlamiyorum Doktorlar toplaninca tıp dilinde konusurya ayni o sekilde

Konudaki görseller

10 dakika önce, forjust1day yazdı:

@tuncer_2632 20 km hızın altında acc devreden çıkmıyor ise acc aktivasyonu DSG swap kodlarıyla yapılmış demektir. o sebeple araç sıfıra kadar frene basıyor :) 

tuna hocam iyi bir şey mi dedin kötü bir şey mi dedin anlamadım:D

bana kullanışlı geldi ama yanlış bir şey varsa düzeltelim :) 

metinkar bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, yavuzbattal yazdı:

Cam değişimi sonrası rüzgar sesi sorunu yaşayan var mı? Değişimde neye dikkat edeliyiz?

İki hafta önce Leon FR aracımın değişti.Değişti gün bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu.İş çıkışı gittim yarım saatte değişim tamamlandı aracı orada bıraktık camcı beni bırakıverdi.Sabah 9 gibi gittim aldım şimdilik bi aksilik yok gibi.

yavuzbattal bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 05.04.2021 at 7:50 PM, Omfaruk yazdı:

Stoplar satılmıştır. Hayırlı olsun. Lane assist uyumlu olduğunu öğrendiğim için satmaktan vazgeçtim. Konuda bir çok bilgi paylaşıldı. Herkese teşekkürler. Konu kapatılabilir. 

Hocam konu dışı ama bu stoplar hakkında bir sorum olacak.

Şimsi stoplar arıza verse ledler patlasa tada elektrik gitmese yani işlevsiz kalsa yolda giderken arıza ışığı yakıyor mu araç ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...