Jump to content

Lane assist sistemi & Taiwan Kayar Led Stop

Recommended Posts

Ürün Adı:  Lane assist sistemi & taiwan kayar Led stop 

Detaylar:  Lane assist : Kamera + plastik trimler + tesisat ( Ürün sıfırdır)

Taiwan Kayar Led Stop : 3-4 ay kullanıldı. Orjinal stoba geçildiği için satıyorum. 1. Kalitedir. Hiç bir sorunu yok  

Fiyat:  Lane Assist : 2400 TL

Kayar Led stop : 1800

Fotoğraf:  

5D9F5819-C16C-4E58-B654-26DE821969F2.jpeg

7ED6DC27-8BBF-4B4D-BC4E-ED17A7403A91.jpeg

F6A39685-7223-44DD-AEE7-98DB7AE5F479.jpeg

B75A0EAE-980C-4363-BBDE-5CAD2FDB92BB.jpeg

3BBAF662-A1BB-4C97-8469-A9B1AF474416.jpeg

CFFC5721-672D-4FCE-AD56-B021BB574B4E.jpeg

82149008-332C-4046-865D-5C73F19B9164.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ürün Adı:  Lane assist sistemi & taiwan kayar Led stop  Detaylar:  Lane assist : Kamera + plastik trimler + tesisat ( Ürün sıfırdır) Taiwan Kayar Led Stop : 3-4 ay kullanıldı. Orjinal st

Tum ustadlar burda masallah hepsi yazıyor hic birsey anlamiyorum Doktorlar toplaninca tıp dilinde konusurya ayni o sekilde

Konudaki görseller

uygun ise ben baklava arti dondurma bile ismarlarim  
7 ye uyumlu 7.5 comfort ledden bahsediuorum

Ayni maldan bahsediyoruz ustad

Arkadasimin 2018 model 25 bin km den soktu cinli kayar stop takti yapmamasi gereken bir hareketti ama zevk mal onun :)

Takim 1400 tl

Mala kefilim zaten bende su an stoplar taktin bir sorun cikti direk iade alirim

Baklava Allahin emri ondan kacma sansin yok dondurma bonusu olur :)

B A K L A V A _____ I S M A R L A :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, Omfaruk yazdı:

Abi biliyon abs pompası canımı sıktı :) değerini veren olursa satılır. Olmazsa yine maceralara devam seninle @İlker34

Hocam Lane assist için ABS pompası ile bir ilişki yok diye biliyorum ama ? yanlış mıyım. ACC + Lane miydi plan?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
59 dakika önce, Omfaruk yazdı:

Evet @Aliiikisi birden planımız var. Ama lane asisst içinde abs pompası ilişkisi var diye biliyorum. Necati usta da öyle demişti

Onda bir yanlış anlaşılma var bence hocam, lane assist fren yapmıyor ki abs pompasıyla bir bağı olsun.

Alii bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Genel Koordinatör
53 dakika önce, Omfaruk yazdı:

@MSEsenin fikrin ne hocam? Eski pompalar desteklemiyordu sanki

Kamerayı CAN hattına bağlayın, odis engineering ile A5’teki hatalara bakın. “Timeout_ESP_33” diye bir hata varsa ABS desteklemiyordur. Bir ihtimal ABS yazılım güncellemesi ile çalışır hale gelebilir. Aracınız 2014 model ve sonrası ise %99 çalışır. 2012 model ise çalışma ihtimali çok düşük. 2013 modelde %50 şansınız var diyebiliriz.  

onurmat ve CemK bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Omfaruk Arabanin modeli ve Abs pompasinin modeli nedir?

Pompa ACC ile alakali, ancak pompa yeni nesil Duz Radar'i calistiracak model değilse Acc icin eski tip Radar gerekir ve o radar da muhtemelen bu kamera ile uyumlu calismaz, onun uyumlu oldugu eski tip kamera gerekir. Kamera ve Radar uyumlu olmazsa nolur, ikisinin beraber çalışmasi gerekliligi ile acilabilen asistanlar calismaz. Kendi Ana fonksiyonları çalışır sadece.

onurmat bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kendi aracımda lane assisti çalıştıramadık. Muhemmet in dediği gibi time out esp hatasını aldık. 

seat leon dada aynı hatayı aldım onun abs sini flaşlayarak çalışır hale getirdim. modele göre farklılık gösterir. 

benim abs pompası 28 byte idi seat ın kide 28 byte idi

flaşlama yaparken geri dönüş olamayacağını farzederek kendimi sağlama almak için söylemiş olabilirim. ki söylemek de gerekiyor . seat da gece 12 ye kadar 4 defa hem odis hem de vcp ile flaş denemeleri yaparak kurtardık. arkadaşa yeni pompa alabiliriz deneyelimmi dedim kabul etti ve denemeler sonun da başardık. her zaman şanslı olamayabiliriz 

onurmat, tgun89 ve agacmalzeme bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...