Medya Ekranı Görünüm Değiştirme

@CemKbende 3 tane geliyor ama 2 tanesi ise yariyor ve sadece menu dizilisini degistiriyor, sanirim carbon arka planda yapmasi lazim ama bende yapmiyor. Mib2 crackli discover media unite.

@CemK Aynen bende de 3 tane skin çıkıyor. Vagcomla kodlayarak karbon yapmak istedim teybe restart çektim açılış ekranında kaldı ekran. Sonra vagcomla eskiye döndürdüm düzeldi ama karbon yapamıyorum. 840C delpi ünite

@CemK Aynen bende de 3 tane skin çıkıyor. Vagcomla kodlayarak karbon yapmak istedim teybe restart çektim açılış ekranında kaldı ekran. Sonra vagcomla eskiye döndürdüm düzeldi ama karbon yapamıyorum. 840C delpi ünite
Bendede o sorun vardı dün yapmıştım 2 sine tıkladım hiçbişey değişmedi sonra tekrar deneyince takılı kalmıştı eskiye alınca düzeldi. 

@gembad ekran açıksa ordan da yapiliyo aynen, zaten o menude unite destekliyosa iki skin gelir, desteklemeyenlerde tek geldiğide oluyo. Onlarda da bazen kodlama ile degistirilebiliyo, mesela 846 Kodlu unite.
20210321_145457.jpg

Cem hocam
Telefon hızlı arama 4 yerine 6 olsa güzel olurdu.

Benim aracın orjinali bunda olur mu 6 mesela?

@Terms bunda olacagini sanmam hocam, ilk Mib2 cihazlardan ve en basic olanı, yazilim versiyonuna bakicam daha yenisi var mi ama yine de olmaz diye tahmin ediyorum.

@tuncer_2632 Karbon arka plan 2xx yazilimli 846'larda gördüm sadece, eski bir yazilim secenegi az ama GolfR yapinca arka plan karbon görünümlü oluyordu, daha yeni olan cihazlarda karbon gormedim.

Select

5F - Infarmation ELectr.

Coding / Long Coding

NOT:

BYTE 17 - TEYP EKRANI MENÜSÜNÜ DEĞİŞTİRİR

BYTE 18 -  AÇILIŞ LOGOSU DEĞİŞTİRME 

(00000110) R-Line logo
(00000011) GTI Logo

Burda işinize yarayacak olan kısım BYTE 17- deki kodlamaları karıştırmışsınız. Orijinal olanı hatırlamıyorum fakat R-Line olanı seçmeniz gerekiyor

@CemK 2017 aracımda karbon görünüm oluyor hocam fakat ben ikonları beğenmediğim için tercih etmedim. Karbon görünümü sadece kadran ekranında kullanıyorum

@tuncer_2632 Karbon arka plan 2xx yazilimli 846'larda gördüm sadece, eski bir yazilim secenegi az ama GolfR yapinca arka plan karbon görünümlü oluyordu, daha yeni olan cihazlarda karbon gormedim.
bana ilk cihaz geldiğinde karbondu arka plan sonra crackte problem vardı tekrar crack yapınca bir daha gelmedi karbon 840c den bahsediyorum

@tuncer_2632 yazilim versiyonlarini hatirliyormusun, once 867 idi sonra 891 olmuş olabilir mi? 891'i bi kurcalayayim bakalim olacak mi :)

@Terms bunda olacagini sanmam hocam, ilk Mib2 cihazlardan ve en basic olanı, yazilim versiyonuna bakicam daha yenisi var mi ama yine de olmaz diye tahmin ediyorum.
Benim bu cihaz mib2 mi şimdi.

Peki App_Connec/Mirror-Link için medya ekranını mı değiştirmem gerekli?

Yoksa Torpidodaki ünitede mi değişmeli?

Bunların çin olmayanlarının maliyeti ne olur?

Nasıl temin edilir?

Montajı nerede yapılır?

@zulalyol

@Terms Cihaz Mib2 evet ama bu pek bişi degistirmez :)  Genelde Harman Unitelere Mib2 dendiği icin (sadece Turkiye'de:) bi yanilgi olusmasin. Ana unite en düşugu oldugu icin herhangi bir fonksiyon eklemek icin Ana Unite'nin değişmesi lazim.

Mib2 uniteler STD / PLUS / NAV / HIGH olarak var benim bildiğim. Ekranlari birbirine uyuyor.

Sizdeki unite STD Standard unite yani. 840C mesela uzerinde yine MIB2 STD yazar ama yazilim olarak PLUS olan yazilimi çalıştırır ve AppConnect PLUS da  var. NAV olan cihazlarin bazilari sadece ekrana bazilari hayalet ekrana da yansitma ozelligine sahip ve AppConnect var çoğunda diye biliyorum. HIGH olanlar ise Harman uniteler genelde.

Isimlendirme olarak da Composition Color, Composition Media, Discover Media, Discover Pro gibi isimler var, aslinda bi sekilde std-plus vs ile alakali bu isimlerde ama tam esleme nasil bakmadim :)

@CemK Yani sadece torpidodaki üniteyi değişerek mirrolink/app-connec olabilir mi?

Geri
Üst Alt