Gaziantepten araç alma hakkında

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Merhaba dostlar ,

Bazılarınız bildiği gibi kullanmakta olduğumuz araç talihsiz bir kaza sonucunda pert oldu . Kaskoyla yaşanan anlaşmazlıklar yeni bitti bir sorun olmazsa hafta içi paramız yatıcak . Bu süre içersinde sahibinde uzun vakitler geçirdik kriterlerimize uygun bir aracı Gaziantep Şehitkamil’de bulduk. Fakat Gaziantep ve özellikle Şehitkamil için güzel yorumlar okumadım . Gaziantepte güzel bir ekspertiz ve antepte yaşayıp arabaya ön inceleme yapabilecek arkaşımız varsa yardımlarını bekliyorum .

Gecmis olsun ustad

Yeni aracta simdiden hayirli olsun

“ B A K L A V A I S M A R L A

hocam baktığınız araç zor bulunan, kupon bir araç değilse, g.antep'ten araç alınmaz. hiç maceraya girmeyin.

bir zamanlar bu durumla ilgili konu açmıştım nerden araç alınmaz gibi,tepki gelmişti.Haksız da değilmişim

Ben Gaziantep'liyim ama orada yaşamıyorum, lakin dışardan belki de Antep'te yasayan biri için durum öyle değil, genelde şahıs arabaları baya temizdir orda.

İyi bir ekspere götürüp aldıktan sonra ne sorun olur ki.. Antep'te gastronomi süperdir, hem sizin için bir bahane de olur. 

Belirli illerde belli semtler var genelde galericilerin giriş yaptığı.

İlan bireysel gözüküyor ama araç galeriden çıkıyor vs.

Örneğin;

istanbul bağcılar

Kayseri Kocasinan Yıldızevler

Başka bilmiyorum  :D

Bu isi profesyonel yapan gezenadam dan 400-500 tl civarina profesyonel ekspertiz hizmeti almani öneririm

B A K L A V A _____ I S M A R L A

hocam baktığınız araç zor bulunan, kupon bir araç değilse, g.antep'ten araç alınmaz. hiç maceraya girmeyin.
Hocam araç biraz kupon bir araç ama bulunmaz hint kumaşı değil kesinlikle . 

Ben Gaziantep'liyim ama orada yaşamıyorum, lakin dışardan belki de Antep'te yasayan biri için durum öyle değil, genelde şahıs arabaları baya temizdir orda.

İyi bir ekspere götürüp aldıktan sonra ne sorun olur ki.. Antep'te gastronomi süperdir, hem sizin için bir bahane de olur. 

Belirli illerde belli semtler var genelde galericilerin giriş yaptığı.

İlan bireysel gözüküyor ama araç galeriden çıkıyor vs.

Örneğin;

istanbul bağcılar

Kayseri Kocasinan Yıldızevler

Başka bilmiyorum  :D
Alıcı ile telefonda konuştum  güzel izlenimler aldım . Sigortacıma ve kendim şase numarasından tramer sorgulattım , şase numarası ile donanım sorgusu yaptım onda da sıkıntı çıkmadı . Bir kaç arkadaşımızı aradık Gaziantepte kullanıcıların arabalarının temiz ama galericilere bulaşılmaması gerektiğini söyledi . @Kysr038 hocamın dediği gibi problemler olabiliyor ama sahibi 3 yıllık sahibi olduğu için onu da eledik . 

Arabayı yetkili servisten ve bakımların Bosch serviste yaptırmış onlardan bilgileri alıcam . Markanın programını kurup bir arıza taratması yapıcam eski aracımızla aynı modelde olduğu için  kronikleride kontrol ederim . Tek soru işini yapan düzgün bir ekspertiz bulmakta onuda @HONEY hocamın dediği gibi gezenadam ve otorapor ikilisini düşünüyoruz .  Gaziantepe gidipte elimiz boş gelmek hoş olmaz ondan gitmeden ekspertiz yaptırmak şart .  

Birkaç arkadaşım Şehitkamil bölgesinde galericilerin ekspertizlerle anlaştığını söyledi . Onun için kurumsal bir yere baktırmak birinci önceliğimiz . Gaziantepte yaşayan ve daha önce ekspertiz hizmeti alan arkadaş varsa bilgilendirse sevinirim .

Alıcı ile telefonda konuştum  güzel izlenimler aldım . Sigortacıma ve kendim şase numarasından tramer sorgulattım , şase numarası ile donanım sorgusu yaptım onda da sıkıntı çıkmadı . Bir kaç arkadaşımızı aradık Gaziantepte kullanıcıların arabalarının temiz ama galericilere bulaşılmaması gerektiğini söyledi . [mention=4841]Kysr038[/mention] hocamın dediği gibi problemler olabiliyor ama sahibi 3 yıllık sahibi olduğu için onu da eledik . 
Arabayı yetkili servisten ve bakımların Bosch serviste yaptırmış onlardan bilgileri alıcam . Markanın programını kurup bir arıza taratması yapıcam eski aracımızla aynı modelde olduğu için  kronikleride kontrol ederim . Tek soru işini yapan düzgün bir ekspertiz bulmakta onuda [mention=11839]HONEY[/mention] hocamın dediği gibi gezenadam ve otorapor ikilisini düşünüyoruz .  Gaziantepe gidipte elimiz boş gelmek hoş olmaz ondan gitmeden ekspertiz yaptırmak şart .  
Birkaç arkadaşım Şehitkamil bölgesinde galericilerin ekspertizlerle anlaştığını söyledi . Onun için kurumsal bir yere baktırmak birinci önceliğimiz . Gaziantepte yaşayan ve daha önce ekspertiz hizmeti alan arkadaş varsa bilgilendirse sevinirim .
Baktığınız araç 7-8yaş ve galiba 100.000km atındaysa d-expert garantili yapıyor bilginiz olsun.Antep'te Şehitkamil'de varmış

Geri
Üst Alt