Jump to content

Golf 7 orjinal koltuk kılıfı hakkında

Recommended Posts

@Meteizmir  hocam aradığım yorum yemin ederim :) maşallah çok fena görünüyor bitmiş halini de paylaşırsınız umarım :) bizzat takipte kalıcam. kırmızı desenli olanın fiyatı nedir acaba birde söküm konusunda dediğiniz kadar zor ise tavsiye edebileceğiniz bir usta var mıdır izmir aydın çevresi. Birde kılıfları hangi siteden aldınız acaba onu da paylaşır mısınız gerçekten çok teşekkkür ederim şimdiden :) ( ekstra olarak gti logo uygulayabilirsiniz koltukların baş kısımlarına efsane durur )

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Redgti ben zaten izmirdeyim izmire yolun düserse buyur gel nr aticam özelden kiliflar almanyadan geldi siteden almadim,

sitelerdekiler dedigim gibi 800.1200 euro civari ben ordaki bir arkadas vasitasiyla aldim o zaten beni bu yola düsürdü sonra corap sökügü gibi geldi gerisi.

ama menunum haimden.

izmirde bir usta var bildigim sonra paylasirim seninle 6 . sanayide

selamlar

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Seastar76 teşekkürler hocam jant işi de var evet dijonları ve durbanları satıcam. 18 jurva mantıklı tercih olabilir.

Cam filmi vardı aslında araçta arkalar 2 önler 1 şeklinde ama memnun değilim yapan arkadaş özensiz yapmış.

Cam filmi konusunda önerebileceğiniz numara ve marka nedir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Meteizmir  yakınmışız hocam izmire yolum düşerse kesinlikle uğrarım inceleriz :D

şuan ki attığınız fiyatlara göre evet bana pahalıya gelicek zaten. şuan da aracın dışı için baya bi masraf ediyorum. Fakat ucuz yollu bi alternatifi bulamazsam mecbur sizinle tekrar iletişime geçeriz ilerki dönemlerde :D.

@mufayu 

Hocam dijonlar orjinal  durban lar malesef replika.

mufayu bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...