2014 Golf 7 DSG ACT BMT Highline > GTI Dönüşümü

@Meteizmir bcm ye hat çekilecek orjinal tesisat soketleri de değişecek.
Soketler değişmeyecek hocam. 7.5 stobu takmıyor mavi soketlere gerek yok. Sadece hat çekilecek. 

@Meteizmir Öncelikle GTI olan demek istediğim, standart GTI tampon, spoiler arka difizör demek hocam. Bir önceki sayfada göstermiş olduğunuz gerek Oettinger ekler, orjinal olmayan difizör, çift J far gibi standart MK7 GTI'da bulunmayan parçaları ben takmazdım. Öncelikle standart bir GTI haline getirirdim. 

Stop konusunda ben en son Ebay'e baktığımda 400 USD bandındaydı led stoplar. Hala bu bantta ise TR'de 2500 TL bandında satılmakta. Çıkmacıdan aldığınız ürün çalışmazsa geri götürürsünüz, bakıp alma şansınız var vs. Yurtdışı ürünlerde her zaman bir risk ve iade işleminin (TR'ye getir sonra geri götür, iade işlemi başlat vs. vs.) daha çetrefilli olduğunu düşünüyorum. Ben de bir çok ürünü yurtdışından bavul turizm ile getirdim kendime, şükür sorun çıkmadı ama çıksaydı iş çok karışırdı ki bazı ürünler TR'de daha ucuz şaşırtıcı olarak (bknz. hayalet gösterge) 

@Alii cok tesekkür ederim  ali yardimlarin icin, ben 150 euroya buldum, ama cikmacidan 2500 bulsam temiz onada hayir demem aslinda  ama bakmak lazim dedigin gibi bi kulagimi kabartizim bakalim

tekrar cok tesekkürler

arkadaslar, gti tamponumuzda bugun geldi temizliklerine basladim sonrada zimparalarina baslicam vakit buldugumda,  aster ve boyadan sonra hayirlisiyla yaza takicaz.

sis farlarini yikarken icine hafif su kacdi  günese koydum kuruyor ama bu farlari acip temizleme sansimiz varmi acaba?

birde sisfari cercevesi sag tarafim (piyano black) eksik bilen bulan olursa haber ederseniz cok sevinirim

izmirden herkese selamlar

9fb65b3c-3aa6-4728-8c47-12ec4235269a.jpg

e047443c-9ad5-4100-b860-3c43a814266a.jpg

0c89e828-30ff-4322-8b7b-f47fc3caf0bf.jpg

dce43495-668a-421b-a322-522f149c9273.jpg

@Meteizmir icndeki ledleri degistirmek istesek nasil degistiricez ? 

highline da acip ampulu degistirebiliyoruz ya  onun gibi degistirilebiliyormu  acaba ?

you arasayabilirsiniz de diyebilirsiniz tabiiki ama maksadim  hem gti dönüsümünü sizlere aktarmak kendimin ve bilmeyen arkadaslarimin bilgi edinebilmelerini saglamak vede sitemizi canli tutmak.

eger isterseniz soru sormadan sadece degisimleri de paylasabilirim .

cogunluga uyarim no problem... :)

Rica ederim hocam, esas yurtdışından bakmanı önerdiğim şeyler aynı bu senin tamponun siyah trimi gibi ufak parçalar. Hem Türkiye'de bulması çok zor, hem de pahalı. 

Ön tampon trimlerinin kodları: 

5G0853665E ve 5G0853666E bunlarla servisten sordurabilirsiniz 380 TL bandında tanesi. 

Sis farlarının açılması ilke ilgili bilgim yok maalesef. Kuruduktan sonra iz kalmazsa bence ellemeyin. 

@Alii yurdisinda 30 euro civarinda var ama 380 servisde varsa servisden alalim o zaman  sag ol servise soricam, alisveris sitelerinde 3 M yapiskanli olanlari var ama  orjinal alicaz tabiiki

part no icin cok tesekkürler ali

tampondaki bütün parcalar bugün ayrildi, 

zimparaya  baslicam yakinda, boyaci bir astar ve boyayi attimi ön gti tamponumuz hazirdir. :)  

e00de001-18d7-45c7-9a2f-c86004d926b4.jpg

Nabzım yükseldi Ethem Abi, muhteşem gerçekten.  (y)

Böyle zevkli bir amerikandan sonra Golf ile de uğraşıyor olmanız Golfü tekrar sevdirdi bana. :)

@frknyldrm ne mercedes ne mbw

1994 den beri golf binicisiyim mk2GTI , 3GTI , 4GTI ve pasific  gecdi elimden 

su anda Golf 7 highline

bir soru

tr deki orjinal 7 GTI 5 kapilarin 2 el piyasasi ne kadar acaba bilgin varmi furkan

ben hic bir ilanda  görmedim de

GOLF suyuna bak benzin koy sür git

dag tas dere tepe bana misin demeyen tek binek arac benim icin

frene bastinmi durur, gaza bastinmi gider, koltuklari yatir kamyon yap kaldir dügün arabasi yap herseye herkese uyan bir arac

@frknyldrm ne mercedes ne mbw

1994 den beri golf binicisiyim mk2GTI , 3GTI , 4GTI ve pasific  gecdi elimden 

su anda Golf 7 highline

bir soru

tr deki orjinal 7 GTI 5 kapilarin 2 el piyasasi ne kadar acaba bilgin varmi furkan

ben hic bir ilanda  görmedim de
2-3-4 ve hepsi GTI demek, harikasınız abi.  (y)

Ben de 4 Pacific, 3 Sport, 6 Highline tadına baktım.

Yukarıda yazdığınız araçların fotoğrafları varsa paylaşın da gözümüz bayram etsin. :D

GTI iki tane var ilanda şu an, yazılan paralar hakkı mıdır orasını bilmem.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2014-golf-gti-852532444/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-vw-golf-7-gti-2014-108.000km-914586455/detay

GOLF suyuna bak benzin koy sür git

dag tas dere tepe bana misin demeyen tek binek arac benim icin

frene bastinmi durur, gaza bastinmi gider, koltuklari yatir kamyon yap kaldir dügün arabasi yap herseye herkese uyan bir arac
Kesinlikle katılıyorum size  (y)

Tampon 7 gti tamponsa orjinal 7 gti dönüşümü yapın. Diğer türlü saçma durur benim görüşümce.

Geri
Üst Alt