2014 Golf 7 DSG ACT BMT Highline > GTI Dönüşümü

@MeteizmirEthem abi aldığınız tampon 7 GTI tamponu, o yüzden 7.5 far değil de çift u 7 farı tavsiye ederim.

Farları orijinal mi alacaksınız bilmiyorum ama orijinal alacaksanız çift j far zaten olmaz sizin araca (boyut olarak).

Difüzör de orijinal GTI'deki gibi olmalı bence, sol-sağ birer çıkış.

Çift U far, 7 R stop, GTI body kit ile mis gibi olur.

Decal uygulaması bence hoş durmuyor, güzel bir jant ve spor yay ile sade bir GTI zaten yeterince albenili olacaktır.  (y)

Aracınız ne renkti bu arada, füme mi?

@frknyldrm tesekkür ederim yorumlarina frukancim, decal dedigin, oettinger ön tampon eki mi yoksa piano black yerine balpetegi görünüm mü yoksa  asagidaki resimdeki lekelendirmemi  ?

piyano black ler beni cidden rahatsiz ediyor da ya deri kaplama yada bal petegi diyorum ben

spor yay der 2-5 cm arasi alcaltmami

eottinger body kit hakkinda ne düsünüyorsun

decal i anlamadimda... :)

bua rada arac tungsten gri

Indiumgrau.jpg

@frknyldrm tesekkür ederim yorumlarina frukancim, decal dedigin, oettinger ön tampon eki mi yoksa piano black yerine balpetegi görünüm mü yoksa  asagidaki resimdeki lekelendirmemi  ?

piyano black ler beni cidden rahatsiz ediyor da ya deri kaplama yada bal petegi diyorum ben

spor yay der 2-5 cm arasi alcaltmami

eottinger body kit hakkinda ne düsünüyorsun

decal i anlamadimda... :)

bua rada arac tungsten gri

Ekli dosyayı görüntüle 45245
Kamuflaj benzeri lekelendirmeleri kastettim abi, evet.

Piano black gerçekten tozlanınca kötü gözüküyor, ben de ilk başta pek sevmiyordum ama temizken şık duruyor gerçekten. Alıştım da artık

Desenli trimler de güzel duruyor ama, tercih sizin.

Spor yay ve 18" jant şart GTI görünüme. Ben eibach pro kit 35-30mm (ön-arka) kullanıyorum, memnunum.

Tungten gri araca gun metal renl 18" jant çok güzel durur bence.

haklisin,

aticam burdan resimleri istedigim jantin ama su an bulamadim

mrb arkadaslar, gti dönüsümü icin alacagim arka stoplari  bit  Golf  7 GTD cikmasini buldum

benim 2014 highline a uymasinda bir sorun yasarmiyim gtd den cikma olmasindan ötürü ?

yorumlariniz icin simdiden tesekkürler...

$_59.jpg

ve bu orjinal golf 7 ledler icin dönüsüm kablosu gerekiyor sanirim türkiyede bulabilirim sanirim ama kitin numarasi  nedir bilmiyorum yardimci olabilirseniz

onuda almanyadan mi almayilim yoksa türkiyedekiler  kalitesiz cin mallarimi ne dersiniz ?

Ben emin olmak için soruyorum, sizdeki aracın model yılı ve donanım'ı nedir acaba? 

Şimdi bu Led stopları TR'de ki bir çok çıkmacıdan rahatlıkla bulabilirsiniz hocam. Bunun için yurtdışı GTD çıkması almanıza gerek yok. Soketlerinde bir fark yoktur fakat bu kadar çetrefilli olmasına gerek yok. 

Bodykit işi için ise eğer bir Highline bir GTI'a dönüşecekse, bence öncelikle standart bir GTI'a dönüşmeli. O yüzden üstte vermiş olduğunuz tüm seçenekleri ben "OEM MK7 GTI" seçeneklerini seçiyorum. 

7.5 Highline LED stoplarını aldığınızda VW'den içinden kablo seti çıkıyor ama Golf 7 Led stopları için çıktığına emin değilim. BCM'den 2-3 kablo çekilmesi gerekiyor arkaya kadar. Montajını yapacak kişi biraz biliyorsa rahatlıkla çekebilir. Tekrar bir kablo seti almanıza/bulmanıza gerek yoktur. 

@Alii tsk ederim kardesim, yurt icinde fiyatlar 3000 tl den basliyor ben yurt disindan yaklasik yari fiyatina bir arkadas vasitasi ile alacagim orjinal vw olanini

" bence öncelikle standart bir GTI'a dönüşmeli." derken neyi kasteddiniz tam olarak

@Meteizmir birde tr deki cikmalarin ne kadar saglam oldugunu bilmemekde beni düsündürüyor hempahali hem emin  degilim 2 el oldugu icin

Geri
Üst Alt