Basic Bi-Xenon Ampulu Yardım!!

HSolak

Üye
İsim
Hakkı
Merhaba arkadaşlar. 2013 model Highline Golf7 aracımızda basic Bi-Xenon farlar mevcut ancak geçen gece sağ far yanıp sönmeye başladı flaş çakar gibi gelip gidiyor ve ekran da arıza kaydı olarak sağ kısa farı kontrol ediniz yazısı çıkıyor. Anladığım kadarıyla xenon ampuller ömrünü tamamlamış mavi renk aydınlatıyor. Yeni ampul almak istiyorum Orijinali serviste sorduk tanesi için 1400tl fiyat verdiler(PHİLİPS Marka) bu far için ampul öneriniz nedir ne almam gerekir soket tipi nedir şimdiden teşekkür ederim.

Selamlar , aracınızın ampul kodu d3s dir. Bütçe sıkıntısı yok ise Osram Xenarc Nightbreaker Laser D3s (4500-4600 K) öneririm. Alternatif olarak ; Osram Xenarc Cool Blue Intense D3s ( 6000 K) olabilir. Standart olsun derseniz Osram Xenarc Original d3s (4300 K). Renk tonlarını parantez içinde belirttim. Philips ampullerin replikası çok oluyor bundan dolayı tavsiyem osram dan yana olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@polbaris Ustam ilk yazdığınız ürünü bende takip ettim fiyatlar çok yüksek geldi Photon 6000k d3s ürün nasıldır bizi üzer mi kendi sitesinden alsam 500tl.

Upvote 0
Merhaba arkadaşlar. 2013 model Highline Golf7 aracımızda basic Bi-Xenon farlar mevcut ancak geçen gece sağ far yanıp sönmeye başladı flaş çakar gibi gelip gidiyor ve ekran da arıza kaydı olarak sağ kısa farı kontrol ediniz yazısı çıkıyor. Anladığım kadarıyla xenon ampuller ömrünü tamamlamış mavi renk aydınlatıyor. Yeni ampul almak istiyorum Orijinali serviste sorduk tanesi için 1400tl fiyat verdiler(PHİLİPS Marka) bu far için ampul öneriniz nedir ne almam gerekir soket tipi nedir şimdiden teşekkür ederim.
Özelden bir numara gönderiyorum. İlker Kemal Bikeç ile görüşün kendisinden orijinal ampul alabilirsiniz. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt