İstanbul'dan merhaba

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Merhaba, İsmim Ömer Kaan Golf 7.5 İle Aranızdayım. Aracı Sıfır Aldım Fakat Dış R-Line dönüşüm yapmak istediğim için forumu buldum ve kayıt oldum. Normalde hesabımı aracı aldığım hafta açtım ancak aracı satarım planı olduğum için dokunmamıştım araca. Piyasasın gidişatından dolayı satmama kararı aldım o yüzden aranızdayım. Yer: İstanbul

Hoşgeldiniz iyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ömer hoşgeldin. Malesef bu ülkede R line yapmak ancak servis aracılığı ile yapılabilir. Herkes tutturmuş R-GTI dış görünüm satıp duruyor. 100-150BG araçlar R ve GTI gibi trafikte 😅😂 Açıkcası hiçbiri orjinal gibi durmadığından ilk bakışta belli oluyor (disk frenler ufacık.) 

Ben Rline Dış paket için Nisan ayında servisle görüşüp fiyat alacağım parçalar için. 

Ömer hoşgeldin. Malesef bu ülkede R line yapmak ancak servis aracılığı ile yapılabilir. Herkes tutturmuş R-GTI dış görünüm satıp duruyor. 100-150BG araçlar R ve GTI gibi trafikte 😅😂 Açıkcası hiçbiri orjinal gibi durmadığından ilk bakışta belli oluyor (disk frenler ufacık.) 

Ben Rline Dış paket için Nisan ayında servisle görüşüp fiyat alacağım parçalar için. 
Bende o yüzden R-Line yapıyorum zaten hocam  :D  Sadece dış R-Line'ın replikayı yapacağım ancak aracım comfortline. Farlar biraz sırıtacak ama olsun yapacak bişey yok

Bende o yüzden R-Line yapıyorum zaten hocam  :D  Sadece dış R-Line'ın replikayı yapacağım ancak aracım comfortline. Farlar biraz sırıtacak ama olsun yapacak bişey yok
Hoşgeldiniz. 

Sarı farlarla R line yaptırmayın bence, replika kayar led veya bütçe yetiyorsa servisten orijinal far sorun bence. 

Hoşgeldiniz. 

Sarı farlarla R line yaptırmayın bence, replika kayar led veya bütçe yetiyorsa servisten orijinal far sorun bence. 
R-Line yapmamın sebebi orjinalin dışına çıkmamak hocam normalde yaparsam GTI yaparım ama GTI olmadığı belli olur  :D  Orjinal far olarakta aracım Comfortline 2020 model garantiden çıkmasını istemediğim için yurt dışı paket R-line çevireceğim örnek ektedir

2018_vw_golf_r-line-1100x664.jpg

R-Line yapmamın sebebi orjinalin dışına çıkmamak hocam normalde yaparsam GTI yaparım ama GTI olmadığı belli olur  :D  Orjinal far olarakta aracım Comfortline 2020 model garantiden çıkmasını istemediğim için yurt dışı paket R-line çevireceğim örnek ektedir

Ekli dosyayı görüntüle 45047
İskandinav ülkelerinde R veya R line modeller karlı iklim koşulları nedeniyle Halojen sarı ampül geliyor, aydınlatma performansı için. Ancak ben de 1 yıl 1.5tsi dsg comfortline kullanmış biri olarak araçta ilk rahatsız eden konu maalesef sarı halojen farlar olmuştu. 

Tabi ki tercih meselesidir, bunlar benim görüşüm. 

Servisten orjinal adaptip led far alıp montaj yaptırırsanız garantiden çıkmaz ancak farı, beyni derken sanırım bir 10-15bin lira masraf çıkar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt